Визволений з полону боєць загинув у ДТП

Просто неймовірна історія, трагічна до сліз…

Захисник із Покровська Донецької області Юрій Галкін, якого 31 січня вдалося визволити з полону, загинув у ДТП.

Про це сьогодні, 9 лютого, з посиланням на допис Валерії Галкіної, дочки загиблого, повідомило місцеве видання Pokrovsk.news.

Повідомляється, що Юрій Галкін повернувся до України під час обміну військовополоненими 31 січня.

«Сьогодні мого тата не стало. Його не вбили ні війна, ні куля, ні два роки в полоні. Він просто переходив дорогу, і його збила машина. Я не вірю, що це дійсність. Вибач за все. Я чекала твого дзвінка, як ти пообіцяв, але вже не дочекаюся…» — написала вчора, 8 лютого, дочка загиблого чоловіка.

Майже п’ять місяців фашистська Росія не йшла на обміни полоненими, розуміючи, що це питання дуже важливе для України і українців. Кремлю ж на своїх плювати… І ось 3-го січня вперше з 7-го серпня минулого року відбулося повернення наших людей із російського полону. Більше того, це найбільший за чисельністю обмін — вдалося звільнити 230 людей, з них 130 військові.

Потім 31 січня Україна повернула з полону ще 207 військовослужбовців. Серед визволених українців — Юрій Галкін, багато оборонців Маріуполя і Азовсталі, а також захисники острова Зміїний. 

Ще 100 українських бійців повернулися з російського полону вчора, 8 лютого.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Индонезии словили рыбу с человеческими зубами: видео

06.04.2018 - 18:48
Рыбаки и любители необычного частенько «демонстрируют» фото и видео неких загадочных существ. Даже русалку фотографировали. На востоке Индонезии глава семейства больше думал о том, как прокормить родных, но улов его ...