Вивчення англійської мови онлайн: найкращі способи

За всієї сучасної різноманітності мовних шкіл і курсів, не в кожного знайдеться можливість постійно відвідувати заняття очно. Причини можуть бути найрізноманітнішими. Від невідповідного графіка занять до занадто далекого розташування самої школи. Деякі студенти вважають, що самовчителі та навчальні посібники, яких багато в інтернеті, можуть стати чудовим варіантом для самостійного вивчення мови. Інші впевнені, що найкраще займатися все ж під контролем професійного вчителя. Хай там як, але і ті, й інші нерідко обирають заняття в інтернеті — це ефективний варіант для здобуття нових знань без зайвих витрат часу. Зазвичай школа англійської мови online нічим не відрізняється від стандартних навчальних закладів, крім того, що учень може перебувати не за партою, а в будь-якому комфортному для себе місці.

Новини Львова: Найкращі сайти для вивчення англійської з носієм

Які є способи вчити англійську онлайн?

На сьогодні зайнятися вивченням англійської мови в інтернеті можна і на курсах, і в домашніх умовах. В обох випадках бажано знайти або скласти комфортний для себе розклад, щоб надалі не припинити навчання. Далі буде розглянуто кожен із варіантів. 

Вивчення англійської на курсах

Щоб навчання на курсах англійської (інтенсивних або звичайних) було ефективним, необхідно:

 • намагатися не пропускати уроки, адже навіть при стандартному темпі легко відстати;
 • якщо урок все ж пропущено — попросити у викладача матеріали або можливість пройти тему з іншою групою;
 • виконувати всі домашні завдання цілком — як і у звичайній школі, це обов’язкова частина програми, яка дозволить закріпити отримані знання з лексики та граматики;
 • додати англійську у своє дозвілля — читати або дивитися фільми в оригіналі, відповідно до свого рівня, слухати подкасти.

Курси, як традиційні, так і онлайн, однаково добре допоможуть в освоєнні мови.

Вивчення англійської вдома

Тепер варто розглянути кілька корисних порад для ефективного навчання англійської в домашніх умовах:

 • Важливо виробити в себе звичку щодня виділяти на заняття принаймні пів години — це може бути як звичайний книжковий самовчитель, так і додаток для онлайн вивчення англійської мови або платформа з підтримкою самостійного навчання.
 • Скласти розклад самостійних уроків. Щодня важливо виділяти деякий час для розвитку кожної з чотирьох навичок: аудіювання, написання, мовлення та читання. Деякі додатки дозволяють розвивати всі ці навички рівномірно.
 • Наблизившись до рівня В1, потрібно підібрати відповідну платформу для спілкування з носіями мови — великий їхній вибір представлений у мережі. Живе спілкування дасть змогу дізнатися більше про сучасну розмовну мову і віддавати більше часу практиці.
 • Для відстеження прогресу час від часу потрібно проходити спеціальні безкоштовні тести. Для кращої точності бажано пройти два або три поспіль.

Підготовка до онлайн занять

Вибір на користь уроків англійської мови онлайн хороший тим, що вони проходять у комфортній для студента обстановці. Навіть якщо це онлайн-курси, не обов’язково вдягати щось офіційне, викладачеві важлива лише присутність усіх студентів на уроці. Незалежно від самостійних занять чи з учителем, до уроків потрібно готуватися:

 1. Визначити свій рівень англійської. Якщо це курси, тест проводять у школі, якщо самоосвіта, є тести в мережі. В обох випадках ця порада актуальна для тих, хто вперше розпочинає навчання — вона допоможе знайти матеріали, що відповідають рівню знань.
 2. Знайти спокійне і тихе місце. Бажано відгородитися від сторонніх звуків і присутності людей у кадрі, якщо заняття по вебкамері. Інтернет-підключення також має бути стабільним.
 3. Підготувати канцелярію для записів. Навіть під час самостійного навчання не завадить зошит для запису нових правил, прикладів і слів.

Кращі ресурси для вивчення англійської мови онлайн - Анна І.

Як покращити ефект від онлайн-занять?

Один з основних плюсів дистанційного навчання — підвищена продуктивність самостійних занять. Вивчення англійської мови онлайн дозволить студенту самому визначити комфортний графік занять, а також виділити час на домашні завдання тощо. Онлайн-уроки — це зовсім не нудно, незалежно від формату навчання. Навпаки, це дуже захоплююче і якоюсь мірою навіть дозволяє підтримувати мотивацію.

Для навчання або самостійної практики можна використовувати не тільки теоретичні матеріали, а також:

На курсах або в самовчителях матеріал подається за наміченим планом, але, якщо студентам захочеться злегка відхилитися від теми — це дасть змогу зробити заняття ще цікавішим. Якщо ж щось не вийшло запам’ятати, завжди знайдеться можливість надолужити пізніше.

Як і у випадку з очними заняттями, навчання англійської онлайн принесе чимало користі. Непогано, якщо воно стане способом корисно провести дозвілля, але набагато краще починати навчання з конкретною метою.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Пчеловод на спор сел на улей без штанов: видео

01.09.2017 - 17:25
Часто так бывает, что мужики за рюмкой чая похваляются сотворить, что ни будь эдакое. Тут же заключаются пари, а на утро приходится исполнять обещанное, чтобы не пострадала репутация человека отвечающего ...

Как собаки уговорили кошек прекратить драку (видео)

25.10.2015
Кошачьи драки обыденное дело. Самцы ...