Вінницьким аграріям не вистачає овочесховищ

Представники Мінагрополітики на чолі з директором департаменту аграрного розвитку Ігорем Віштаком взяли участь у виїзній робочій нараді з питань розвитку плодоовочевого сектору на Вінниччині. Цікаво те, що аграрії обговорювали теми, про які у міністерстві чують понад 10 років. У мирні часи вони не вирішувались. Нині й годі чекати на відповідні кроки.

«Під час зустрічей місцеві фермери поділилися власним досвідом з організації вирощування плодоовочевих культур та розповіли про перспективи розвитку господарств у нинішніх умовах. Аграрії акцентували увагу на проблемі обмеженої кількості кваліфікованих спеціалістів з питань застосування сучасних технологій вирощування та зберігання фруктів і овочів. Крім того, повідомили про нестачу складських приміщень для зберігання продукції», – зазначають у Мінагрополітики.

Повідомляють, що до засідання долучилися  представники обласних військових адміністрацій з питань розвитку АПК Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Чернівецької областей, науковці та агропідприємці.

Додамо, у цілому по Україні площі посівів овочів у 2023 році становлять 392 тис га, (на 4,6% більше, ніж у 2022 р.), під картоплю – 1210 тис га (на 0,5% більше, ніж у 2022 році).

На 1 січня 2023 року загальна площа плодово-ягідних насаджень по всіх категоріях господарств склала 193,4 тис. га.

За збором багатьох овочевих та плодово-ягідних культур Вінниччина традиційно у лідерах.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Из Lego собрали работающий 28-цилиндровый авиамотор: видео

21.05.2017 - 23:54
На специальном сайте Lego Ideas, пользователи которого предлагают различные идеи и путем голосования продвигают их, появился проект радиального 28-цилиндрового авиационного двигателя, использовавшегося со середины 1940-х. Его работающий макет предложили выпустить ...