Вінницький професор потрапив у міжнародну базу визнаних експертів

Вінницький професор Олександр Романюк рецензував докторську дисертацію у Польщі та потрапив у міжнародну базу визнаних експертів.

Про це 5 січня інформує Вінницький національний технічний університет.

Завідувач кафедри програмного забезпечення, доктор технічних наук, професор Олександр Романюк був запрошений до рецензування дисертації Daniyar JARYKBASSOV у Польщі в рамках виконання європейської програми «International Doctoral Studio”, — йдеться у повідомленні.

Захист відбувся 20 грудня. Дисертація стосувалася використання нейромережевих технологій для прогнозування електричних навантажень об’єктів міської забудови з використанням фрактальних структур. У цьому напрямку Олександр Романюк має ряд вітчизняних і закордонних публікацій.

Захист дисертацій в Польщі має відмінності від цих процедур в Україні. Він значно демократичніший порівняно з захистом дисертацій в України. Відразу після доповіді дисертанта слово надається рецензентам (опонентам), роль яких визначальна в процедурі захисту. Їх відразу три, які повинні мати ступінь габілітованого доктора. Відповіді на зауваження рецензентів надаються тільки після виступів усіх рецензентів, причому рецензент може вказати ті питання, на які хотів би отримати публічну відповідь. Традиційний етап питань-відповідей значно скорочений, — розповів Олександр Романюк.

Завдяки рецензуванню його прізвище тепер занесли в міжнародну базу експертів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Под Печерским судом снова неспокойно, — произошли потасовки

02.07.2016 - 12:49
Как известно, Командира Надежды Савченко обвинили в серьезных преступлениях и арестовали на 2 месяца. Такое решение Печерского суда вызвало бурю эмоций среди «айдаровцев». К соратникам Валентина Лихолита подтянулись некоторые нардепы ...

Компания Glock создала новый пистолет, – видео

10.01.2018
Австрийская компания Glock анонсировала выход ...

В Одессе пенсионеров собирали на странный митинг: видео

23.02.2017
В Одессе активисты показали, как ...