Вінницький Інститут землеустрою купила столична компанія

23 лютого оголошено результати продажу єдиного майнового комплексу «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою». Найвищу ціну з восьми учасників на аукціоні запропонувало ТОВ «Івай Девелопмент Груп» з Києва. Загалом лот «подорожчав» у 3,5 рази – до 54,6 млн грн.

Як йдеться на сайті Прозорро.Продажі, столична компанія запропонувала найбільшу ціну – 54,61 млн. Дещо менше готова була вкласти львівська ПП «Рума-М» (54,555 млн) і «Вествуд ЛТД» (54,550 млн). Решта учасників аукціону, зокрема вінницькі, пропонували менше 40 мільйонів. Зазначимо, що стартовою ціною було 15,64 млн грн.

Компанія «Івай Девелопмент Груп» (до травня 2023 року – ТОВ «Торговий дім «Пегас 2022») належить Сергію Черешневому,  займається організацією будівництва. Переможець також бере на себе обов’язки виплатити накопичені поточні борги державного підприємства та зберегти трудовий колектив протягом 6 місяців. На сьогодні в штаті ДП працює 78 осіб, а його кредиторська заборгованість становить 5,4 млн грн.

Додамо, майно Вінницького інституту землеустрою розташоване в трьох областях – Вінницькій, Хмельницькій та Чернівецькій. Це п’ять будівель загальною площею понад 7000 кв. м. на чотирьох земельних ділянках загальною площею 1,5 га (земля у лот не увійшла). До складу майна також входить 21 транспортний засіб.

З 24 жовтня 2023 року повноваження власника інституту землеустрою здійснює ФДМУ, до переліку об’єктів малої приватизації підприємство внесли в грудні.

Нагадаємо, минулого року Фонд державного майна провів аукціон із продажу ДП «Державний фонд геопросторових даних України», більш відомого як Вінницька картографічна фабрика.

В аукціоні взяли участь 10 підприємців, а фінальна вартість лота збільшилася майже уп’ятеро з 22,1 млн грн до 99,8 млн грн. Також інвестор має погасити 2,5 млн грн боргів підприємства та сплатити 20 млн гривень ПДВ.

Переможцем аукціону стала будівельна компанія з Одеси «Сілікат ЛТД» бенефіціара Василя Мітрієва (31,9% від статутного фонду). За даними відкритих реєстрів, його також зазначено бенефіціаром ще шести компаній і засновником 10 компаній переважно з будівельної сфери. В Одесі він відомий як засновник групи компаній «ВесТТ» та дотичний до скандальних забудов і нібито «відмивання» грошей, через що мав проблеми з податківцями у суді.

Крім нього, частками у ТОВ володіють одесити Володимир Верієнко (28,5%), Тетяна Верієнко (27,7%) і Петро Мітрієв (11,8%).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Нардепа Королевскую в Славянске «озеленили» (видео)

09.05.2016 - 13:21
Депутат Наталья Королевская планировала несколько поездок по городам Украины. После довольно негостеприимной встречи в Славянске, видимо, она пересмотрит планы. «Порция» зеленки, брошенные яйца и «потасовка» охраны нардепа от «Оппоблока» с ...

Кот демонстрирует сложные акробатические номера (видео)

10.05.2016
По части акробатики и гимнастических ...

ВСУ разбили ПТУРами блиндаж с террористами: видео

08.09.2019
Военный журналист Андрей Цаплиенко обнародовал ...

Появилось видео уничтожения передовой позиции террористов ДНР

26.01.2018
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин рассказал ...