Вінницький апеляційний суд підтвердив вирок митрополиту Іонафану

Сьогодні, 18 червня, колегія судів Вінницького апеляційного суду оголосила рішення щодо обвинувачення керівника Тульчинської єпархії УПЦ МП митрополита Іонафана (у миру Анатолія Єлецьких) в антиукраїнській діяльності. Перед оголошенням судді та журналісти 40 хвилин чекали на приїзд обвинуваченого.

Засідання було призначено на 9-у годину. Двоє з трьох адвокатів владики доєднались по відеозв’язку та відверто нудьгували, спілкуючись між собою про буденні справи. Один з них, навіть не вимикаючи камеру, почав їсти. Зголоднів…

Телефоном захисники дізнались, що митрополит вранці погано себе почував, тому запізнюється. Лише через 40 хвилин у супроводі архієпископа Сергія Аніцоя та декількох священиків та вірянок до судової зали зайшов підсудний.

Ухвалою суду вирок суду першої інстанції залишено без змін. Нагадаємо, за ним Анатолію Єлецьких (митрополиту Іонафану) призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна за виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників. Її оголошували протягом двох хвилин.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео массовой драки ультрас «Динамо» с одесситами

06.11.2017 - 11:09
В полицию после драки доставлено 79 человек После того, как группировка киевских ультрас «Родичі» в начале августа прекратили перемирие, она периодически устраивает потасовки с фанатами других клубов, близких к блоку ...

Ломаченко эффектно победил Марриагу: видео

06.08.2017
Василий Ломаченко подтвердил свой чемпионский статус ...

Перевернулась фура с водкой, — у жителей окрестных сел праздник

24.10.2015
В Саратовской области водитель грузового ...