Вінниця прощається з військовим Владиславом Кобзарем

Сьогодні, 11 лютого, Вінницька громада провела в останній шлях Владислава Кобзаря, який віддав своє життя у боротьбі за незалежність України.

Загинув вінничанин на Авдіївському напрямку 2 лютого під час виконання бойового завдання. Захиснику назавжди залишилося 24 роки…

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Владислав Кобзар долучився до лав Збройних Сил України на початку повномасштабного вторгнення. Воював із ворогом у складі 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка. Був зв’язківцем.

Народився Владислав у Вінниці. Тут же зростав і навчався. Закінчив 15-ту школу, а згодом педагогічний коледж. Проте обрав для себе іншу професію – до війни працював з електричними системами на підприємстві.

«Влад був для нас усім. Надійним плечем, добрим та сміливим. Тож, щойно розпочалась повномасштабна агресія одразу пішов боронити Україну. Вважав це своїм обов’язком, – каже мати загиблого Героя Тетяна. – Він цінував життя та вмів любити. Нещодавно взяв шлюб із коханою дівчиною. Мав багато планів, яким, на жаль, не судилося здійснитися…»

Поховали воїна на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Британцы сняли забавный сюжет о крысином детстве Путина: видео

06.03.2017 - 19:49
Британские журналисты создали довольно объемный сюжет о детстве Владимира Путина. Они показали питерскую коммуналку, где он вырос, и привели воспоминания очевидцев, которые помнят об увлечении нынешнего президента России ловлей крыс, ...