Вінничанка за допомогою привласненого телефону вкрала з рахунку у «ПриватБанку» 6 тисяч

privatПрокуратура довела справу до судового вироку і застерігає вінничан, як не потрапити на гачок аферистів

У вечірній час взимку молода вінничанка, перебуваючи на території залізничного вокзалу Вінниці, випадково стала очевидцем того, що поблизу кафе «у Петрівни» стався конфлікт між незнайомими їй раніше чоловіками. Після чого вона помітила на  землі, на тому ж місці, де відбувалася бійка,  мобільний телефон та скориставшись тим, що за її діями ніхто із учасників конфлікту не спостерігає, забрала його собі.

В подальшому продовжуючи незаконно утримувати мобільний  телефон, дівчина ввімкнула його, помітила та прочитала смс-повідомлення, які були адресовані власнику телефону. В повідомленнях були зазначені відомості про стан належного власнику телефону банківського рахунку в банку «ПриватБанк». Скориставшись отриманою інформацією, за допомогою дзвінка з викраденого мобільного телефону на номер гарячої лінії банку, зловмисниця зміненим грубим голосом представилась власником рахунку та підключила послугу експрес-платіж «ПриватБанку». В цей же день вона перерахувала грошові кошти у розмірі 6000 гривень з рахунку потерпілого на власний рахунок.

Прокуратурою м. Вінниці направлено до Вінницького міського суду обвинувальний акт відносно «винахідливої» вінничанки. За результатами судового розгляду дівчину засуджено за ч. 2 ст. 185 КК України до позбавлення волі строком на 4 роки. На волі вона залишилась перебувати на іспитовому терміні тільки тому, що є матір’ю-одиначкою та самостійно виховує малолітню дитину.

В наш час послуги, в тому числі і банківські, надаються за допомогою телекомунікаційних та Інтернет ресурсів в зручний спосіб з будь-яких мобільних пристроїв. Однак, варто пам’ятати, що інформації, яка міститься в пам’яті зокрема мобільного телефону, може бути достатньо для того, щоб зловмисники могли отримати доступ до Ваших персональних даних та до банківських рахунків і скористатися цим. Тому не варто зберігати в телефонах дані щодо банківських рахунків, коди, паролі та номери банківських та інших платіжних карток.

Прокурор прокуратури м. Вінниці
юрист 1 класу С. Бессолова


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице двое студентов ногами разбили фигуру «школьника» на пешеходном переходе: видео

30.07.2018 - 20:13
Около 12 тысяч гривен доведется заплатить в виде компенсации за поврежденное коммунальное имущество и штрафа двум местным студентам, которые ночью 26 июля «разгромили» фигуру «школьника» на улице Городецкого у «зебры» ...

В Питере обрушилось здание института: появилось видео

16.02.2019
В России в здании Санкт-Петербургского ...