Вінничанка намагалася провезти через кордон контрабанду гаджетів

Працівники митниці на КПП у Краківці виявили 84 одиниці нової техніки у вінничанки, яка намагалась приховати ґаджети, аби не декларувати.

У пункт пропуску «Краківець-Корчова» 26 листопада із Республіки Польща прибув Mercedes-Benz. Для проходження митного контролю 53-річна водійка з Вінниччини обрала смугу руху «зелений коридор», що має озазначати відсутність товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.

Однак під час митного огляду транспортного засобу працівники митниці виявили 84 одиниці нової техніки: планшети Apple, фотокамера Sony, портативна акустика JBL, бездротові контролери для Sony PlayStation 5, навушники, геймпади та інше.

За цим фактом складено адмінпротокол, відповідно до ч. 2 ст. 471 ( Недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України). Санкція статті тягне за собою накладення штрафу в розмірі 30% вартості цих товарів. Їх вартість встановлюється додатково.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Дальнобойщики помогли спасти груз и машину коллеги (видео)

27.12.2015 - 12:28
Дорога, тем более дальняя, сопряжена с немалой толикой опасностей и неожиданностей. Неприятность случилась с прицепом одной из фур. Его занесло на обочине и он, возможно из-за неправильно распределенного груза, так ...

Появилось видео с новыми украинскими танками «Оплот»

28.05.2017
Завод им. Малышева (Украина, Харьков) ...

Дуров вывел на протест в Москве тысячи человек: видео

30.04.2018
Российская система, исключающая инакомыслие, начинает ...