Війна на Близькому Сході вигідна Росії, – Дуда

Президент Польщі Анджей Дуда вважає, що військові дії, розв’язані ХАМАС проти Ізраїлю, грають на руку Росії, оскільки перетягують на себе увагу світової спільноти. Про це повідомляє Reuters в неділю, 8 жовтня.

За словами Дуди, конфлікт на Близькому Сході відвертає міжнародну увагу від агресії Росії проти України та може призвести до нового витку міграційної кризи в Європі.

«Це, безумовно, вигідно для Росії та для російської агресії проти України. Це відвертає увагу всього світу», — сказав польський президент.

Дуда також вважає, що через війну ХАМАС проти Ізраїлю на Європейський Союз, швидше за все, чекає ще одна хвиля мігрантів з Близького Сходу. 

«Перш за все, ми повинні спостерігати за цією ситуацією з точки зору наших інтересів і нашої безпеки, тому що це найважливіше. На щастя для наших громадян, ця війна відбувається дуже далеко від наших кордонів, тому перш за все ми повинні захистити тих поляків, які там знаходяться. Якнайшвидше повернути в країну всіх, хто хоче повернутися», — сказав президент Польщі.

Зазначимо, що нещодавно глава МЗС РФ Лавров зустрічався з керівництвом ХАМАС. 

Нагадаємо, вранці 7 жовтня бойовики ХАМАС здійснили масовану ракетну атаку на Ізраїль та проникли на його територію. У відповідь армія Ізраїлю оголосила про початок операції Залізні мечі і атакувала об’єкти угруповання в секторі Газа. Військово-політичний кабінет Ізраїлю оголосив стан війни.

Внаслідок атак ХАМАС в Ізраїлі загинули понад 600 людей. Відомо, що серед загиблих в Ізраїлі є двоє громадян України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бесстрашный кот утихомирил крокодила (видео)

06.11.2015 - 20:09
Крокодилу крупно повезло. Кот, по всей вероятности, был сытым, потому рептилия не пострадала. А так бы точно сожрал. Судя по тому, что отображено на видео он даже поделился с зеленым ...

«Шахтер» снял видео об игре с казаками на Донбасс-Арене под флагом Украины

22.12.2017
Исполнительный продюсер студии анимации Baraban ...

Бойцы ВСУ показали, чем их обстреливают оккупанты: видео

01.06.2018
Недавно позиции 93-ей бригады подверглись ...