Відбулася масштабна атака потужними дронами на авіазавод в РФ

Минулої ночі сталася масована атака ударними безпілотними літальними апаратами авіаційного заводу Берієва в місті Таганрог Ростовської області РФ (недалеко від України).

Про це масово повідомляють в інтернеті місцеві жителі, які чули і бачили різнокаліберну інтенсивну стрілянину протиповітряної оборони та щонайменше п’ять потужних вибухів.

Окупанти офіційно заявили, що підприємство атакував начебто аж 41 український дрон-камікадзе. Люди вказують, що принаймні частина баражуючих боєприпасів атакувала підприємство з моря.

Рашистські «воєнкори» пишуть, що дрони до Таганрогу прилетіли через окуповану територію Донецької і Луганських областей. А також, що на заводі виробляють літаки-амфібії «Бе-200» та ремонтують літак дальньої радіолокаційної розвідки «А-50».

Наслідки атаки наразі невідомі, але рашисти відмічають, що цього разу Україна використала більш потужні дрони, які летіли дуже низько над землею, що робить їх вкрай складними цілями для протиповітряної оборони.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы продвинулись вперед под Донецком и заняли часть серой зоны: видео

15.05.2017 - 22:03
Пресс-центр штаба АТО опубликовал на своей странице в Фейсбук видеоматериал о том, как два дня назад бойцы ВСУ спасли раненого товарища. На видео спикер штаба Миронович рассказал, что позиции ВСУ, которые ...

«Третья сила» нанесла эффективный удар по оккупантам Донецка: видео

27.05.2018
Лидер Украинской Добровольческой армии Дмитрий ...

Украина провела испытания нового танкового модуля «Дуплет»: видео

01.05.2018
В Украине усовершенствованный боевой модуль ...