Верховна Рада зробила крок до заборони УПЦ МП

Прояви антиукраїнської діяльності УПЦ викликають у суспільстві відповідну реакцію несприйняття. Багато хто вимагає від влади взагалі її заборонити… І ось сьогодні Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроєкт про заборону релігійних організацій, пов’язаних із Росією. Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк у Telegram в четвер, 19 жовтня.

Мова йде про можливу заборону в країні діяльності Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП).

За відповідне рішення проголосувало 267 нардепів по фракціям: Слуга народу – 175; Европейська солідарність – 26; Батьківщина – 17; Платформа за життя та мир – 1; За майбутнє – 8; Голос – 18; Довіра – 12; Відновлення України – 0.

Нагадаємо, в Україні за півроку значно зросла кількість прихильників повної заборони УПЦ МП. За даними нардепів, зараз таке рішення підтримують 80% українців.

Нещодавно спікер Ради розповідав, що в парламенті наразі немає достатньої кількості голосів для заборони УПЦ, тому питання й не виноситься до сесійної зали.

Війна, розв’язана фашистською Росією, багато що змінила і ще змінить. Нагадаємо, 22 червня президент Володимир Зеленський підписав закон 2309-ІХ про заборону ввезення й розповсюдження книжок з Росії та Білорусі. 

«Підписав закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення обмежень на ввезення та розповсюдження видавничої продукції, що стосується держави-агресора, Республіки Білорусь, тимчасово окупованої території України». Вважаю закон правильним», – написав тоді президент.

Зеленський додав, що текст закону був надісланий інституціям Євросоюзу, щоб оцінити, чи можуть окремі норми закону вплинути на виконання зобов’язань у частині захисту прав меншин, зокрема мовних, у контексті рекомендації висновку Єврокомісії щодо заявки України на членство в ЄС.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Панда пришла в восторг от снега (видео)

24.01.2016 - 15:15
Ай да молодцы — американцы и в снежной буре нашли позитив Крупнейшая в этом столетии снежная буря «Джонас», пронесшаяся над восточным побережьем США, уже унесла жизни 18 американцев. Они погибли из-за ...

Что происходит с круизным лайнером во время шторма

16.12.2015
Круизный лайнер только кажется таким ...

Зеленский и Кошевой сыграли протрезвевших главарей ЛДНР: видео

02.04.2017
В Сети набирает популярность миниатюра ...

Четырехлетней девочке доверили провести тест-драйв 18-тонного грузовика (видео)

05.12.2015
Тест-драйв 18-тонного грузовика доверили провести четырехлетней ...