Верховна Рада ратифікувала угоду зі США про корисні копалини

Верховна Рада 8 травня ухвалила в цілому угоду між Україною та США про співпрацю у сфері надрокористування. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк, зазначивши, що за рішення проголосували 338 депутатів усіх фракцій.

Жодного голосу проти, жодного «утримався», лише 9 зареєстрованих нардепів не взяли участі у голосуванні.

Документ передбачає створення Інвестиційного фонду відбудови США–Україна, до якого обидві сторони робитимуть внески. США – грошима або оборонною допомогою, зокрема системами ППО. Україна – 50% доходів від нової ренти за видобуток на нових ліцензійних ділянках.

Фонд інвестуватиме виключно в Україну – в проєкти з видобутку копалин, нафти, газу та пов’язану інфраструктуру. Прибутки фонду протягом перших 10 років не розподілятимуться, а спрямовуватимуться на нові інвестиції та відбудову.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мосийчук набил Каплина перед заседанием суда по иску НАБУ к Ляшко: видео

18.07.2017 - 14:22
Каникулярный отдых Верховной Рады некоторые нардепы воспринимают как возможность проявить себя «на полях». Хотя на самом деле официально эта неделя у депутатов еще рабочая — типа работа в округах. То ...

Путин зловеще пошутил о поедании чертиков: видео

25.04.2017
Путин сравнил с себя моллюском ...