Вадим Кудіяров: «Закликаємо вінничан об’єднатися для боротьби із поширенням коронавірусу»

Голова Вінницької обласної громадської організації «Гідність нації», депутат міської ради Вадим Кудіяров каже, що активні люди зараз не можуть стояти осторонь тих проблем, що відбуваються в державі.

–  Державній владі і органам місцевого самоврядування в зв’язку із пандемією наразі потрібна підтримка. Наша патріотична організація активно включається у цей процес. Загроза поширення небезпечного вірусу COVID-19 вимагає від нас солідарності і відповідальних дій! – наголошує Вадим Кудіяров.

У Вінниці відкрито спеціальний рахунок: «Спецфонд СтопВірус» 

– Він створений Благодійним фондом «Подільська громада», який багато років працює на користь вінничан. Закликаємо всіх патріотів міста робити туди свої внески. Адже на сьогоднішній день Вінниці бракує тестів на коронавірус та інших необхідних медичних засобів, – пояснюють у Вінницькій ГО «Гідність нації».    
Усі кошти, що приходитимуть на рахунок Спецфонду, будуть прозоро розподілені згідно з найактуальнішими потребами, що стосуються боротьби з вірусом. За словами пана Кудіярова, вони в першу чергу підуть для закупівлі обладнання лікарням і спецзасобів для лікарів.

Реквізити для допомоги:
Благодійна організація Благодійний фонд «Подільська громада», Код ЄДРПОУ 35904183,
UA103026890000026003055353304
Вінницька філія АТ КБ «Приватбанк» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ “Спецфонд СтопВірус”.) Або р/р UA263204780000002600202188653 в АБ «Укргазбанк» (з поміткою: «Безповоротна фінансова
пожертва в рамках ТФ “Спецфонд СтопВірус”.)

 

Детальна інформація про “Спецфонд СтопВірус”:
https://gromada.vn.ua/news/item/id/824

Вінницька обласна громадська організація «Гідність нації» активно включається у інформаційну кампанію щодо протидії поширення коронавірусної інфекції.

– На жаль, досі багато вінничан ігнорують карантинні заходи. Вважаємо, що інформаційна робота в цьому напрямку у Вінниці поки трохи «шкутильгає». Тому небайдужим громадським активістам варто вести пояснювальну роботу серед населення, – наголошує пан Кудіяров.

Отже, «Гідність нації» у Вінниці розпочинає просвітницьку кампанію «Як уберегтися від коронавірусу».

– Готуємо низку тематичних публікацій у ЗМІ, а також надрукуємо 20 тисяч просвітницьких листівок. Їх розклеюватимемо у відповідних місцях. Також інформуватимемо мешканців, куди їм потрібно звертатися під час карантину в разі необхідності. Зокрема, повідомимо про «гарячі лінії», які створені при державних органах влади, – продовжує очільник осередку «Гідності нації».

ГО «Гідність нації» запрошує до співпраці волонтерів. В першу чергу це небайдужа патріотична молодь, яка готова долучитися до протидії поширенню коронавірусу у рідному місті. Охочі проявити себе в цьому напрямку можуть звертатися за телефоном 093-795-07-01 (Артем Іванішин).

У Вінниці мешкає багато людей похилого віку, які потребують допомоги під час пандемії. Зокрема, деякі із них не мають можливості вийти в магазин за продуктами харчування.

– Наші активісти будуть допомагати вінничанам похилого віку. Доставлятимемо їм продукти та надаватимемо іншу необхідну підтримку. Ми маємо базу даних таких вінничан. Багатьом з них зможемо допомогти, – наголошує Вадим Кудіяров. 

Майже немає сумнівів, що карантин в Україні буде продовжено. Тому, на думку пана Кудіярова, потрібно серйозно готуватися до нових викликів, які стоятимуть перед суспільством.    

Прес-служба Вінницької обласної громадської організації «Гідність нації»


 
Luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Появилось видео стрельбы охранника Мельничука и жесткой реакции на это людей

16.08.2017 - 00:29
Ранее мы сообщали о конфликте на Троещине в Киеве, который закончился стрельбой в воздух из боевого оружия охранником нардепа Сергея Мельничука. По данным активистов, Мельничук и Надежда Савченко приехали на ...

Усик красиво нокаутировал Хука: видео

10.09.2017
Как и прогнозировалось, поединок в рамках ...