В Запорізькій області знищили угрупування російських окупантів

У Запорізькій області ЗСУ фактично щоденно наносять точні удари по базам і складам російських окупантів. Періодично накриваються ракетними обстрілами штаби й колони техніки ворога.

Генштаб ЗСУ регулярно у своїх зведеннях наводить інформацію про результати таких ударів. При цьому вони бувають досить солідні — 50, 100, а іноді і 200 загиблих окупантів.

Нещодавно був черговий вдалий день, адже сьогодні біля Мелітополя було помічено два КамАЗи, завантажені трупами російських загарбників. Про це повідомляє РІА Мелітополь.

За даними видання, вантажівки прямували у бік Криму.

«На березі Молочного лиману окупанти облаштували полігон, де щодня навчають вчорашніх цивільних. Потім солдатів везуть у зону бойових дій. Тренування приносять їм не надто велику користь — вантажівки з особовим складом уже потяглися назад. Сьогодні вранці в Мелітополі було помічено два КамАЗи, під зав’язку завантажені трупами рашистів. Вони прямували у бік Криму», — йдеться у повідомленні.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Прогулку и чудачества голого мужчины в Киеве сняли на видео

11.12.2017 - 11:38
Похоже, декабрь стал месяцем эксгибиционистов. На киевской станции метро «Красный хутор» Сырецко-Печерской линии в вагоне поезда разгуливал голый мужчина. Когда «пассажира» пытались словить, он пробрался в кабину машиниста, отчего и ...

Внедорожник преодолевает препятствие, погрузившись по руль в болотную жижу

21.10.2015
Внедорожник преодолевает препятствие, погрузившись по ...