В Україну відправили перший танк Leopard 2

Канада входить до переліку країн танкової коаліції — тих, що погодились надати Україні важкі танки. На жаль Канада вирішила надати всього чотири танки Leopard 2.

Але Оттава демонструє лідерство в плані швидкості надання цієї дуже необхідної Україні техніки. Сьогодні з Галіфаксу вилетів літак із першим танком Leopard 2 для ЗСУ.

Про це повідомила міністр оборони Канади Аніта Ананд у Twitter.

Нагадаємо, на першому етапі Німеччина надасть роту з 14 танків Leopard 2 A6 зі складу Бундесверу. Крім того, Берлін швидко надасть дозволи на постачання танків іншим країнам, що приймуть участь у відповідній коаліції підтримки.

Мета союзників — швидко зібрати два танкові батальйони з танками Leopard 2 для України. З чисельністю батальона не зовсім поки зрозуміло, адже джерела вказують, що танковий батальон НАТО складається з трьох рот і має 54 танки. З іншого боку, відомо, що в роті 14 танків, тобто виходить 42 машини… 

В будь якому випадку два батальони — це від 84 до 108 танків, що вже являю собою певну силу. Фактично виходить повноцінна танкова бригада (87 танків).

Міністр закордонних справ України Кулеба заявляв, що ми очікуємо на першому етапі 140 танків.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Винничанин снял на видео работу домушников в многоэтажке в микрорайоне «Подолье»

24.02.2019 - 11:54
Благодаря камерам видеонаблюдения винничанин Олег Дудар разложил по полочкам схему, по которой действует группа домушников в микрорайоне «Подолье». Возможно, что эти же люди «работают» и по всей Виннице. Житель одной ...

Появилось видео, как Путин опрокинул стул Эрдогана

23.11.2017
Владимир Путин попал на передовицы, ...

В Виннице на Совете церквей осудили методы «пенсионеров» Малиновского (видео)

11.12.2015
Организаторы винницкого «тарифмайдана» и местной ...