В Україну прибув президент США Джо Байден

У Києві очікують на візит когось із «головних» західних партнерів України. Про це повідомив заступник голови МЗС Андрій Мельник в ефірі телемарафону вранці 20 лютого. (Пізніше стало відомо про приїзд президента США Байдена)

Мельник не став називати ім’я гостя, однак всі обставини вказують на те, що це може бути президент США Джо Байден. По-перше, немає більше в світі людини, чий приїзд міг викликати перекриття багатьох вулиць у Києві. По-друге, Байден має бути з візитом у сусідній Польші з приводу саме річниці війни в Україні. По-треттє, ЗМІ повідомляють про те, що вздовж українсько-польського кордону курсує стратегічно-розвідувальна авіація США.

«Давайте ми поки що збережемо цю інтригу і не будемо забігати наперед. Я сподіваюся, що той сюрприз, який готується, – вдасться, адже для нас важливо, що напередодні річниці агресії ми відчуємо і побачимо не тільки підтримку на словах, не тільки солідарність, а й присутність наших важливих, головних партнерів у Києві», – сказав він.

Мельник не уточнив, на кого саме чекають у Києві, попросивши «почекати, тому що залишилося зовсім недовго».

Сьогодні вранці центр Києва виявився перекритим для автомобілів. Користувачі соцмереж припустили, що у столицю України міг таємно приїхати президент США Джо Байден.

Примітно, що у США розглядали можливість того, щоб Байден під час свого візиту у Європу напередодні річниці повномасштабного вторгнення РФ таємно перетнув кордон з Україною. Про це повідомило видання Politico з посиланням на помічників американського президента.

Приїзд Байдена, якщо він дійсно станеться, буде потужним сигналом Путіну, а також всьому світу про те, що Захід налаштований більш ніж серйозно підтримувати Україну.

«Байден у Києві. Місто, яке мало бути під контролем Росії 360 днів. Який сильний знак диктатору Путіну», — написав  журналіст Bild Юліан Рьопке у Twitter.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Лондона двойной теракт, есть убитые и раненые: видео

22.03.2017 - 17:59
Около 10 человек ранены в результате стрельбы на Вестминстерском мосту, по некоторым данным, один человек убит. Инцидент днем 22 марта произошел в непосредственной близости к зданию парламента Великобритании. Об этом ...

Нарядная прическа за несколько минут (видео)

17.11.2015
Часто случается так, что Он ...