В Україні змінився алгоритм отримання водійського посвідчення

З 2023 року в Україні підготовка в автошколі та складання іспитів відбувається за новим алгоритмом. Для отримання водійського посвідчення потрібно виконати 5 кроків.

Про це повідомляло Міністерство внутрішніх справ у Telegram.

На першому етапі потрібно обрати акредитований навчальний заклад з підготовки водіїв та пройти теоретичний курс навчання. 

На другому – іспит з теорії в сервісному центрі МВС. Підготуватися до нього можна за допомогою онлайн-тренажера. На відміну від практичного екзамену, складати теорію можна необмежену кількість разів. Повторно, екзамен з теорії відбудеться через 5 днів від попереднього.

Варто зазначити, що тепер можна обрати два різні акредитовані навчальні заклади для теоретичного та практичного навчання.

Далі – опанування водійських навичок на практиці й складання внутрішнього практичного іспиту в автошколі. Зі свідоцтвом про закінчення автошколи вирушайте в сервісний центр МВС. 

Завершальним є практичний іспит у сервісному центрі МВС. Всього надається 3 спроби, у випадку невдачі яких доведеться починати все спочатку. В разі успішної здачі, ви отримаєте своє перше водійське посвідчення. 

Вперше посвідчення водія видається на 2 роки.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Удивительные кадры северного сияния сняли у берегов Норвежского моря: видео

22.07.2017 - 12:36
Северное сияние относится к тем природным явлениям, которым удается зачаровывать. Причем, как наблюдающих его где-то за полярным кругом или вблизи этой условной линии, так и любующихся снимками или видео. Польский ...

В Венесуэле упал огромный огненный шар: опубликовано видео

10.02.2019
У венесуэльского города Валенсия «приземлился» ...

Разработан микробный топливный элемент (видео)

27.11.2015
Группа китайских студентов разработала микробный топливный ...