В Україні збили російський «Су-35», пілот загинув

Російські окупанти втратили «двохсотим» пілота крутого «Су-35» (багатоцільовий надманеврений винищувач з керованим вектором тяги покоління 4++, розроблений у 2008 році) і, вірогідно, сам літак.

Принаймні авторитетний з точки зору фактажу авіатор і рашист, який веде Телеграм-канал «Fighterbomber», сьогодні оприлюднив стандартне прощання з колегою, який загинув під час польоту: «Вічного польоту, брат».

А на фотографії в повідомленні він обрав саме «Су-35». Саме тому, існує велика вірогідність, що «брат» — російський фашист — літав саме на цьому винищувачі та розбився разом з ним.

Багато коментаторів припускають, що мова за випадок, про який ми раніше вже писали – біля окупованого Токмака Запорізької області минулої ночі зенітно-ракетний комплекс С-300 російських загарбників збив власний літак.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Десяток бурундуков поместилось в 500-граммовой коробке от майонеза (видео)

16.03.2016 - 16:00
То, что конструктивная особенность грызунов, позволяет им пролезть даже в саму маленькую дырку, знают многие. А вот сколько бурундуков может поместиться в обычной полулитровой коробке из под майонеза, можно узнать ...

Бойцы ВСУ уничтожили вражескую позицию огнем из БРМ: видео

23.04.2018
Бойцы ВСУ передали фонду «Повернись ...