В Україні зафіксували ціни на електроенергію для населення

Кабінет Міністрів до кінця опалювального сезону зафіксував ціни на електроенергію для населення України. Продовжено дію спеціальних обов’язків, які покладено на учасників ринку, повідомляє Міністерство енергетики у п’ятницю, 28 жовтня.

Отож, пільгові ціни на електричну енергію для населення збережуться щонайменше до 31 березня 2023 року.

«Сьогодні, незважаючи на війну та масовані обстріли енергетичної інфраструктури, прийнято рішення зберегти незмінними тарифи для населення, щоб запобігти додатковому фінансовому навантаженню на наших громадян», – заявив міністр енергетики Герман Галущенко.

Зазначимо, на сьогодні тарифи становлять:

1,44 грн/кВт год – при споживанні до 250 кВт год на місяць

1,68 грн/кВт год – при споживанні понад 250 кВт год на місяць

Для гуртожитків, юридичних осіб, які розселяють у себе переселенців, дачних кооперативів, гаражів та релігійних організацій, також встановлено тариф 1,68 грн/кВт год.

Цей тариф діє у багатоквартирних будинках при використанні електроенергії для технічних цілей: роботи індивідуальних теплових пунктів, котелень, ліфтів, насосів, домофонів та освітлення дворів, сходів та номерних знаків.

Новою постановою перелік доповнено аварійним та евакуаційним освітленням, протипожежними системами, системами вентиляції, димовидалення та кондиціювання, системами сигналізації та авіаційними маяками.

Нагадаємо, у вересні було зафіксовано ціни на газ – теж до кінця опалювального сезону. Нафтогаз продаватиме виробникам тепла газ за фіксованою ціною до кінця квітня наступного року.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео столкновения поезда с электричкой в Москве

09.04.2017 - 03:04
Из-за пьяного, который переходил ЖД-пути в Москве произошла жуткая авария. Столкнулись электричка и поезд сообщением Москва — Брест. Локомотив поезда поврежден, один из вагонов электрички частично сошел с рельсов. По ...

Киев снова затопило: видео

19.08.2018
В Киеве мощнейший ливень в ...

«Динамо» проигрывает в дебюте матча «Янг Бойз»: видео гола

19.10.2017
Киевское «Динамо» не удачно начало ...

Ночные столкновения возле Верховной Рады: видео

18.10.2017
Организаторы протестов в Киеве соорудили ...