В Україні вбито полковника ЗС РФ Лапіна – сина відомого генерала

В Україні ліквідовано полковника російських окупантів Дениса Олександровича Лапіна, який, вірогідно, є сином відомого кривавого не лише до українців, але й до своїх підлеглих путінського генерал-полковника Олександра Лапіна.

Про це о 18:53 у своєму Телеграм-каналі повідомив блогер і офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан Штірліц, який системно моніторить некрологи в рашистських електронних масмедіа.

Цього разу про смерть Лапіна-молодшого повідомив новинний Телеграм-канал «Новости Волгоград» — саме в цьому місті проживав полковник.

Вказується, що він народився 23 січня 1986 року. В 2019-му закінчив загальновійськову академію ЗС РФ. Був ліквідований о четвертій ранку третього травня 2024-го в результаті влучання високоточного снаряду реактивної системи залпового вогню HIMARS по командному пункту загарбників.

Після початку повномасштабної війни генерал-полковник Лапін очолював угруповання російських військ «Центр». 29 березня 2022 року пропагандистський телеканал «Звезда» опублікував сюжет про нагородження Лапіним окупантів, які «виявили мужність та героїзм при звільненні населених пунктів у Чернігівській області» (тобто області, звідки по факту росіяни втекли). «Російська служба Бі-бі-сі» стверджувала, що серед нагороджених був син генерала Денис Лапін, і посилалася на родичів товаришів по службі Лапіна-молодшого.

А цієї весни начальник Головного штабу Сухопутних військ генерал-полковника Олександра Лапіна призначено командувачем Ленінградського військового округу (ЛьонВО). 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ночью на Винничине пьяный возил в багажнике двух «рабов»: видео

20.11.2016 - 23:21
Ночью 19 ноября в Ильинцах произошло неординарное событие. Правоохранители остановили «BMW X6», поскольку посчитали, что его водитель пьян. Если к конфликтам с молодыми людьми за рулем полиции не привыкать, то ...

В Виннице мужчина создал лыжи для хождения по воде, видео

13.08.2021
Две березовых ветки, пластиковые трубы, ...