В Україні скасували ДПА для школярів, – Шкарлет

Війна продовжує вносити корективи в освітній процес в Україні. Цього року, як і минулого, офіційно скасували проведення державної підсумкової атестації для учнів 4-х та 9-х класів.

a pencil sitting on a test bubble sheet

Міністерство юстиції провело державну реєстрацію наказу про скасування ДПА і повернуло документ МОН, повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет в ефірі всеукраїнського телемарафону 31 січня.

«Отже, 4 та 9 класи складати ДПА не будуть», – сказав глава МОН.

Для учнів випускних 11-х класів державна підсумкова атестація також буде скасована, додав він. Наразі МОН очікує ухвалення Верховною Радою законопроєкту 8228-1, яким офіційно скасовується ДПА та запроваджується альтернатива зовнішньому незалежному оцінюванню – національний мультипредметний тест.

Також відповідний документ затверджує проведення вступних випробувань у форматі НМТ.

Раніше повідомлялось, що 12 січня Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №7039 про освіту дорослих.

Документом впорядковується сфера освіти дорослих в Україні та забезпечується її ефективне фінансування, заявила заступниця голови парламентської фракції «Слуга Народу» Юлія Гришина.

З її слів, остаточне ухвалення законопроєкту дозволить українцям, які потребують перекваліфікації, безперервно навчатися «протягом усього життя». Гришина також пояснила, чому це важливо саме зараз:

«Через війну тисячі людей в Україні втратили роботу, а мільйони переселенців, потребують перекваліфікації, щоб мати змогу працювати й забезпечувати себе та свої сім’ї. Тож є нагальна потреба якнайшвидше ухвалити законопроєкт № 7039».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

ДНР нанесен урон в технике и живой силе: видео

30.05.2018 - 11:22
Пресс-центр Объединенных сил в утренней сводке за 29 мая дал понять, что террористы напрасно пытались продвинуться в серой зоне: «Підрозділи ОС не дозволяли противнику покращити тактичне положення, вели активну оборону та давали ...

У дома Луценко вспыхнули разборки: видео

09.12.2017
Как мы уже сообщали, сегодня ...