В Україні припинила роботу ще одна електростанція

Станом на 24 грудня працюють усі види генерації, але через обстріли та пошкодження обладнання припинила вироблення одна з електростанцій. Про це повідомляє прес-служба Укренерго. При цьому традиційно не вказується, який саме об’єкт зазнав ушкоджень. Навіть більше, не вказується й область, де він розташований. І це виправдана таємничість в умовах енергетичного терору з боку РФ.

Зазначається також, що продовжують діяти певні обмеження у системі передачі електроенергії, спричинені пошкодженнями магістральних мереж російськими атаками.

«Усім областям доведено ліміти споживання, перевищення яких призводить до застосування аварійних обмежень», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, два дні тому прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна заявив, що вихід із можливого повного блекауту в Україні займатиме від семи до десяти днів.

«За найскладнішого випадку повного блекауту, коли взагалі все розбито, вихід займає від семи до десяти днів. Це — за розрахунками наших енергетиків. Наголошу, це теоретичні розрахунки, бо світ ще не переживав таких речей», — уточнив глава Кабміну.

За його словами, уряд готується до всіх можливих сценаріїв розвитку подій.

«Керівникам ОВА, керівникам громад доведено плани реагування на випадок критичних ситуацій. Ці документи мають гриф «Для службового користування», і вони не можуть бути публічно озвучені», — зазначив Шмигаль.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Кот восседающий в миске

27.02.2016 - 15:26
На видео – кот, который доказывает, что если сам с собой в ладу, то не важно, где ты сидишь. ...

В Испании забит шедеврально нелепый гол: видео

06.01.2017
«Реал Сосьедад» обыграл «Вильярреал» в ...

В США медведь залез в бассейн, спасаясь от жары: видео

18.07.2018
Жители одного из частных домов ...

Как правильно воспитать девочку. Отношения отца с дочерью

30.10.2016
Успех счастливой взрослой жизни дочери, ...