В США спіймали алігатора з людськими рештками у пащі

Влада Флориди приспала чотириметрового алігатора, якого виявили 22 вересня у каналі Ларго з людськими рештками у пащі. Про це повідомила газета The Guardian.

В офісі шерифа запевнили, що тварину приспали гуманним способом після того, як витягли з води.

Наразі правоохоронці не уточнили, чи алігатор убив свою жертву, чи знайшов рештки. З’ясувати це допоможе розтин.

Особу загиблого поки не встановлено.

Зазначається, що у Флориді мешкає близько одного мільйона алігаторів. Напади цих тварин, які закінчуються смертю людини, досить рідкісні. У середньому в США фіксується близько шести подібних епізодів на рік.

Влітку в  Індії крокодил вбив рибалку на очах у його дружини. Про це повідомляло місцеве видання India Blooms. Трагедія сталася в окрузі Патар Пратіма в штаті Західна Бенгалія 24 червня.

Місцевий житель Вішнупада Сантра відправився на рибалку разом зі своєю дружиною. Коли пара перебувала на березі річки, з води несподівано з’явився крокодил. Хижак почав тягти рибалку у воду, схопивши його за ногу. Дружина Сантри спробувала врятувати чоловіка, тягнучи його за руки, але у жінки не вистачило сил. Крокодил з’їв чоловіка на очах у дружини.

Місцеві жителі повідомили про жахливий випадок в поліцію. Правоохоронці обстежили річку, але ні крокодила-людоїда, ні останків рибалки не виявили.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вот как нужно мыть посуду

29.11.2015 - 19:17
А вы умеете мыть посуду? Да? А вот мы уверены, что после просмотра этого видео – ответ будет отрицательным. Вывод один — каждый должен делать то, что он делать мастер. ...

«Динамо» разгромило «Верес»: видео

22.04.2018
Киевское «Динамо» в рамках чемпионата ...

Тетерук в Раде огрел Семенченко по голове: видео

06.10.2017
Мы уже сообщали, что сегодня ...