В Соледарі окупанти зайшли на «Артемсіль»

Минулої доби російські окупанти продовжували наступальні дії на Бахмутському напрямку (єдиному з усіх). Там наші захисники відбили ворожі атаки в районах населених пунктів Озарянівка, Соледар, Красна Гора, Підгородне, Бахмут, Кліщіївка, Сіль.

Про це в ранішньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповіві його речник Олександр Штупун.

Однак український авторитетний укладач фронтових карт «deepstatemap.live» стверджує, що ми відступили на певних ділянках: «Ворог має певні успіхи в Підгородному та Соледарі».

Дивись скріни мап за шосте й сьоме січня. На останньому ми червоними стрілочками умовно позначили місця просування агресора.

Той самий воєнний експерт — «DeepState» — у власному звіті у своєму Телеграм-каналі описав ситуацію більш конкретно:

«Бахмутський відтинок. Ворог продовжує численні піхотні атаки у Соледарі та його околицях. Кацапи зайшли на Артемсіль та мають певні успіхи навколо міста. Важка ситуація в Підгородному, оскільки ворог закріплюється безпосередньо в самому селі. Ворог продовжує тиск на Кліщіївку, Опитне та зосередив зусилля на заході від Курдюмівки».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лавров поиздевался над ЛНР – от банановой страны и «гнойника» до Лаосской республики

09.08.2016 - 15:44
Сегодня явно нервно вздрогнули в Лаосе — 7-миллионом государстве в Юго-Восточной Азии. Министр иностранных дел РФ Сергей Лавров, рассказывая об обстрелах на Донбассе, назвал образованную ими террористическую республику ЛНР Лаосской. ...

Появилось видео столкновения Парасюка и полиции

14.03.2017
Нардеп Парасюк выложил у себя ...

Избиение нардепа Левченко и ответка его друзей: видео

09.03.2018
Блогер Андрей Дзиндзя разместил у ...