В Соледарі окупанти зайшли на «Артемсіль»

Минулої доби російські окупанти продовжували наступальні дії на Бахмутському напрямку (єдиному з усіх). Там наші захисники відбили ворожі атаки в районах населених пунктів Озарянівка, Соледар, Красна Гора, Підгородне, Бахмут, Кліщіївка, Сіль.

Про це в ранішньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповіві його речник Олександр Штупун.

Однак український авторитетний укладач фронтових карт «deepstatemap.live» стверджує, що ми відступили на певних ділянках: «Ворог має певні успіхи в Підгородному та Соледарі».

Дивись скріни мап за шосте й сьоме січня. На останньому ми червоними стрілочками умовно позначили місця просування агресора.

Той самий воєнний експерт — «DeepState» — у власному звіті у своєму Телеграм-каналі описав ситуацію більш конкретно:

«Бахмутський відтинок. Ворог продовжує численні піхотні атаки у Соледарі та його околицях. Кацапи зайшли на Артемсіль та мають певні успіхи навколо міста. Важка ситуація в Підгородному, оскільки ворог закріплюється безпосередньо в самому селі. Ворог продовжує тиск на Кліщіївку, Опитне та зосередив зусилля на заході від Курдюмівки».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Разработана батарея, работающая 10 часов после 5 минут заряда (видео)

21.11.2015 - 16:23
Исследователи корпорации Huawei Technology представили новый литий-ионный аккумулятор быстрой зарядки. Как утверждают представители компании, батарея заряжается в 10 раз быстрее, чем обычные литий-ионные аккумуляторы. На 56-м симпозиуме Battery Symposium в Японии, ...

Разгрузка арбузов профессионалом

05.12.2015
Видеосюжет рассказывает о том, как ...