В Севастополі лунають вибухи

Сьогодні пізнім ранком в окупованому Севастополі пролунали вибухи. Як повідомляє Телеграм-канал «Донбас Оперативний», місцеві жителі вказують на роботу засобів протиповітряної оборони загарбників. На фотографії хмара диму в небі від розриву ракети зенітно-ракетного комплексу.

Паралельно Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» розповів: «У Севастополі неспокійно. Русняві засоби масової інформації пишуть, що над морем ППО нібито збила безпілотний літальний апарат».

В свою чергу російські пропагандисти, посилаючись на «губернатора» Севастополя Развожаєва, повідомляють, що збили аж сім БПЛА.

Між Севастополем і найближчою вільною територією близько півтори сотні кілометрів по прямій на мапі від «deepstatemap.live». Збройні сили України регулярно турбують тут агресора безпілотними літальними, а інколи й морськими безпілотними апаратами.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Ситуацию в Одессе продолжают активно шатать

10.05.2016 - 14:35
Под Уманью ночью 10 мая правоохранители задержали группу вооруженных молодых людей. По предварительным данным полиции, они направлялись в Одессу для «организации провокаций». В отдел коммуникаций управления Нацполиции в Черкасской области ...

Под Печерским судом снова неспокойно, — произошли потасовки

02.07.2016
Как известно, Командира Надежды Савченко ...