В Росію втекла американка, що звинувачувала Байдена у домаганнях

Колишня співробітниця офісу тоді ще сенатора Джо Байдена Тара Рід, що звинувачувала його у сексуальних домаганнях, втекла до Москви. Про це повідомляє американський телеканал CNN.

Вона вже виступила на спільній з російським пропагандистами на прес-конференції.

Під час президентських перегонів 2020 року, Рід звинуватила тодішнього кандидата Байдена в сексуальних домаганнях та нападах на неї, коли вона працювала в його офісі в Сенаті у 1993 році.

Байден рішуче заперечив звинувачення Рід: «цього ніколи, ніколи не було».. Жоден колишній співробітник офісу Байдена не заявив, що він коли-небудь був свідком або чув про будь-які сексуальні домагання в його офісі в Сенаті.

Рід з’явилась у Москві у вівторок, 30 травня, де вона сиділа поруч з кремлівською шпигункою Марією Бутіною, яку засудили до 18 місяців американської в’язниці в 2019 році. Тепер Бутіна сидить в російському парламенті в рядах партії президента Володимира Путіна.

Рід стверджує, що вона вирішила приїхати до Москви після погроз смерті, які вона отримала цього року після того, як вона повторила свої звинувачення щодо Байдена та оголосила в соцмережах, що готова «дати свідчення під присягою в Конгресі, якщо її попросять». Однак CNN не вдалося підтвердити заяви Рід про погрози її життю.

Бутіна пообіцяла обговорити можливість надання Рід російського громадянства та попросити Путіна «швидше задовільнити її запит на громадянство».

Фактично заяви американки у 2020 році і теперішня втеча до Росії підтверджують, що вона із самого початку працювала в інтересах Кремля. І не тільки це…

Тара Рід — не просто жінка, яка під час президентської кампанії 2020 року звинуватила кандидата Джо Байдена у сексуальному насильстві. Вона виявилася професійною шахрайкою, яка неодноразово змінювала імена та вимагала гроші у знайомих. Крім того, Рід неодноразово спотворювала інформацію про себе та свій життєвий досвід, у тому числі брехала під присягою та під час судових розглядах. http://surl.li/ezvfl.

У 2018 році вона написала кілька постів на Medium на підтримку Путіна (http://surl.li/ezvfs), які пізніше видалила, коли у 2020 році вони випливли після її звинувачень на адресу Байдена. http://surl.li/ezvfx.

РФ за кордоном часто організовує реальні мітинги із проплачених маргиналів. Саме про такий гучно «мітинг у Вашингтоні»» писали так звані російські медіа напередодні анонсованих політичних подій 20-24 лютого 2023 року. Як виявилося, акцію проти «підтримки нацистів в Україні» організували представники неонацистських течій, прихильники теорії змови, педофіли та шахраї. Далі про це у матеріалі.

Російські ресурси висвітлювали подію наступним чином: «… біля меморіалу Лінкольна зібралося близько сотні людей. Протестувальники тримають транспаранти проти підтримки нацистів в Україні, а також російські прапори. Один з учасників акції в руках має плакат з основною думкою статті журналіста Сеймура Херша: «Байден підірвав «Північний потік».

Згадуються і прізвища деяких виступаючих на так званому мітингу, аби надати події ваги: колишній член палати представників Рон Пол, актриса, колишній помічник у сенаті Тара Рід, полковник у відставці, дипломат Ганна Райт…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Трофеи, изъятые в Кривом Торце: фото, видео

14.03.2017 - 00:30
По итогам сегодняшней отработки ряда населенных пунктов на линии разграничения, в ходе которой в Кривом Торце были задержаны 43 человека, принимавших участие в блокаде, МВД продемонстрировало изъятое у них оружие. ...

Гройсман назвал Тимошенко мамой украинской коррупции и популизма: видео

14.02.2017
Премьер-министр Владимир Гройсман на заседании ...