В російському Ростові ввели відключення світла після атак дронів
У Ростовській області РФ, зокрема в Ростові-на-Дону, вже другий день спостерігаються віялові довготривалі відключення електроенергії, про що масово скаржаться місцеві жителі в соціальних мережах. У тому числі, в обласному центрі не працюють світлофори і комунальний транспорт.
Новинний Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» натякає, що це є наслідком ударів українських безпілотних літальних апаратів: «Через санкції, введені ЗСУ, в Ростовській області вводять стабілізаційні графіки відключень електроенергії».
Нагадаємо, минулої ночі дрони-камікадзе успішно атакували дві нафтобази в сусідньому Краснодарському краю. А раніше спалили дві потужні електропідстанції в сусідній Бєлгородській області РФ. Про атаки у Ростовській області сьогодні не повідомлялося.
Місцева влада заявила про сильну спеку, через що різко зростає електроспоживання, і натякнула на те, що їм доводиться підтримувати електрозабезпечення окупованих територій України.
Але дрони били по об’єктах у Ростовській області в ніч на 5 липня. Тоді про це повідомляв також і губернатор Ростовської області фашистської РФ Василь Голубєв.
Подпишитесь на новости



Коментарі (0)