В Росії оголосили про завершення виводу своїх військ з Херсону

На Херсонському напрямку сьогодні о 5 годині ранку завершено перекидання підрозділів російських окупаційних військ на лівий берег Дніпра. Про це офіційно заявило Міноборони фашистської Росії.

Вказується, що втікли всі, без втрат в особовому складі і техниці.

Насправді, є відео, на яких знята кинута російська техніка. Її не так багато, як було в Харківській області чи біля Лиману в Донецькій, але ж вона є.

Також ввечері і вночі ЗСУ нанесли декілька ударів по відступаючим силам ворога. Наприклад, за даними радника голови Офіса президента Олексія Арестовича, біля Антонівського мосту вчора було знищено велике угрупування російських загарбників.

Тим часом, ЗСУ просуваються на Херсонщині і заходять в десятки сіл… Якщо російські загарбники дійсно пішли з Херсона (вірогідність цього дуже висока, тому що реально підірван ними ж Антонівській міст), то вже сьогодні-завтра українські військові будуть в обласному центрі.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Москвы массовые задержания протестующих: видео

02.04.2017 - 16:02
В Москве силовики собравшихся в центре города активистов вывозят автозаками Количество задержанных участников «прогулки оппозиции» в Москве уже превысило 40 человек. Среди прочих в автозак кинули и школьника. Некоторые задежржанных ...

Савченко теперь еще и за амнистию боевиков (видео)

10.06.2016
Надежда Савченко не только не ...

Джастин Бибер полез в драку со здоровенным американцем (видео)

10.06.2016
Скандально известный канадский певец Джастин ...