В Росії частина Курської області знеструмлена через «обстріл»

У Курській області Росії два райони частково знеструмлено нібито через обстріл з боку України. Про це написав губернатор регіону Роман Старовойт у Telegram у вівторок, 29 листопада.

«Прямо зараз ЗСУ «обстрілюють» Суджанський район. Усього зафіксовано близько 11 прильотів», — заявив російський чиновник.

За його словами, нібито є влучення по об’єкту енергопостачання. Тому частково знеструмлено Суджанський та Коренівський райони.

«Після обстрілу фахівці оцінять збитки та почнуть відновлення пошкоджень. Поки що інформації про постраждалих немає», – додав губернатор.

Насправді, відомо, що росіяни часто вигадують обстріли своєї території, а в деяких випадках або самі обстрілюють ті чи інші об’єкти, або роблять інсценіровки таких обстрілів. Мета — з одного боку, підтримувати градус ненависті до України, а з другого, таким чином виправдовувати свої варварські злочинні ракетні удари по енергетичним об’єктам нашої країни.

Нагадаємо, внаслідок російських обстрілів в Україні постраждало вже близько 32 тисяч цивільних об’єктів та понад 700 об’єктів критичної інфраструктури.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В Лос-Анджелесе из питьевых фонтанчиков полилась текила: фото, видео

25.07.2017 - 16:09
Тот факт, что в этом году Национальный день текилы пришелся на понедельник, совершенно не смутил компанию Jose Cuervo, знаменитого производителя этого крепкого напитка. Почему бы не разнообразить начало недели бесплатной ...

Практикующие украинские врачи читают рэп. Видео

18.02.2018
Все знают о вреде самолечения ...

Наркоман на «Жигулях» гонял по зданию казанского аэропорта: видео

23.12.2016
По пассажирскому терминалу международного аэропорта ...