В РФ палають дві вражені дронами нафтобази

Пожежа на нафтобазі в портовому місті Азов Ростовської області РФ, яке стоїть в гирлі річки Дон, триває вже майже три доби тому, що рятувальники не можуть злити нафтопродукти щонайменше з одного резервуару, оскільки у нього пошкоджені (нерухомі) засувки.

Про це з посиланням на рятувальників з міністерства надзвичайних справ фашистської РФ розповідають російські засоби масової інформації. Тому пожежники фактично махнули на полум’я рукою, адже загасити його все-одно неможливо.

Їм залишається лише чекати, доки згорить усе пальне, і намагатися не допустити перекидання вогню на сусідні резервуари і будівлі. Однак, як раніше повідомляли ЗМІ, вже другий день поруч горить ще один резервуар, хоча спочатку після атаки дронів-камікадзе палав лише перший…

Подібним чином розгортаються події і на нафтобазі у Платоновці Тамбовської області РФ: вранці ЗМІ вказували, що там після атаки дронів минулої ночі палав один резервуар, а тепер горить вже й другий.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новый хит от исполнителя «Gangnam Style» (видео)

01.12.2015 - 16:23
В сети появился новый клип корейского хит-мейкера Psy, под названием «Daddy». Количество просмотров на данный момент составляет около 5 миллионов за прошедшие сутки с момента публикации. Вряд ли ему удастся ...

Российские военные перевернулись на САУ: смотреть видео

28.02.2018
Забавная история произошла в Черняховске ...

Геращенко объяснил, почему вылизал тарелку в ресторане: видео

09.12.2017
Нардеп Антон Геращенко вполне вразумительно ...