В районі Вовчанська ЗСУ знешкодили 37 окупантів
Другого січня на Харківському напрямку (прикордонна північ області) бійці Сил оборони ліквідували та поранили 37 російських окупантів.
Паралельно на даній ділянці за вказаний час наші захисники знищили 32 безпілотних літальних апарати, місце зберігання боєприпасів та засіб зв’язку загарбників. А також пошкодили артилерійську систему та три автомобілі.
Про це у відповідній оперативній інформації, оприлюдненій на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:
«На Харківському напрямку наші війська відбили дві атаки противника в районі Вовчанська».
Подпишитесь на новости
























