В полон захопили артилериста ПВК «Вагнера»

Бійці бригади швидкого реагування Національної гвардії України взяли в полон бойовика російської приватної військової компанії Вагнера. Про це пресслужба НГУ повідомила в своєму Телеграм-каналі.

Андрій (позивний Заспа) воював в третьому штурмовому взводі шостого загону ПВК Вагнера, коригував вогонь артилерії. Стверджує, що грошей або не отримував або не міг ними скористатися. Називає своїх командирів повними дегенератами, які не розуміють військової справи. Він не знає, жодного ПВКшника, якого б відпустили живим на дембель.

Блогер «Necro Mancer» поставив слушне запитання: «Цікаво, цього теж кувалдою після обміну заб’ють?» Мається на увазі ПВКшник Євген Нужин, якого саме так стратили вагнерівці після обміну.

Наче очікуючі такі запитання, НГУ в коментарі під відео пояснила свою позицію: «Наше завдання — боронити українців і поповнювати обмінний фонд із дотриманням Женевських конвенцій, щоб повернути своїх воїнів. Подальша його доля залежить від того, яке рішення для визволення наших людей із полону знайде міжнародна правова спільнота».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В новом клипе Седокова спела без нижнего белья: видео

14.04.2018 - 19:11
Экс-исполнительница группы «Виа Гра» Анна Седокова не меняет имидж и, кроме голоса, старается поразить поклонников формами. В новом клипе «Ни слова о нем» переехавшая в Россию украинка спела в очках, ...

ВСУ уничтожили бронемашину ДНР: видео

20.05.2018
Украинский патриот с оккупированных территорий ...

Крыса и спагетти. Смешное видео

23.10.2015
Сколько крысу не корми — ...

Мэр Полтавы Мамай спровоцировал драку с депутатами: видео

19.04.2017
В Полтаве произошли очередные разборки ...