В парламенті Британії заявили, що армія країни не готова до довгої війни

Депутати парламенту Великої Британії заявили, що Збройні сили країни недостатньо готові до ведення повномасштабної війни у разі її виникнення і можуть вичерпати свої сили після кількох місяців війни «рівний з рівним». Про це у суботу, 3 лютого, пише The Independent.

Мова йде про звіт Комітету з питань оборони Палати громад, в якому зазначається, що британські військові погано підготовлені до масштабної війни. 

«Військові постійно перевантажені, а невпинний тиск на особовий склад загострює кризу з набором і утриманням особового складу, внаслідок чого більше людей залишають Збройні сили, ніж вступають до них», — попереджають депутати.

Політики вважають, що погана підготовка армії до війни може нести загрозу безпеці Великої Британії.

«Скорочення Збройних сил з 2010 року підірвало боєздатність Великої Британії», — сказано у документі. 

Як нагадує видання, міністр оборони країни Грант Шаппс нещодавно заявив, що світ «рухається від післявоєнного до довоєнного» і Велика Британія повинна забезпечити готовність «всієї оборонної екосистеми» для захисту своєї батьківщини.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Аксенова взбесили «антигосударственные» цвета урн на пляже в Крыму: видео

13.05.2017 - 11:36
 «Глава Крыма» Сергей Аксенов эффектно сконфузился, инспектируя пляж на окраине Керчи. Бывшего депутата крымского парламента настолько задело, что урны в поселке Героевка окрашены в синий и желтый цвета, что он ...