В парламенті Британії заявили, що армія країни не готова до довгої війни

Депутати парламенту Великої Британії заявили, що Збройні сили країни недостатньо готові до ведення повномасштабної війни у разі її виникнення і можуть вичерпати свої сили після кількох місяців війни «рівний з рівним». Про це у суботу, 3 лютого, пише The Independent.

Мова йде про звіт Комітету з питань оборони Палати громад, в якому зазначається, що британські військові погано підготовлені до масштабної війни. 

«Військові постійно перевантажені, а невпинний тиск на особовий склад загострює кризу з набором і утриманням особового складу, внаслідок чого більше людей залишають Збройні сили, ніж вступають до них», — попереджають депутати.

Політики вважають, що погана підготовка армії до війни може нести загрозу безпеці Великої Британії.

«Скорочення Збройних сил з 2010 року підірвало боєздатність Великої Британії», — сказано у документі. 

Як нагадує видання, міністр оборони країни Грант Шаппс нещодавно заявив, що світ «рухається від післявоєнного до довоєнного» і Велика Британія повинна забезпечити готовність «всієї оборонної екосистеми» для захисту своєї батьківщини.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Google назвала самые популярные видео 2017 года на YouTube в Украине

08.12.2017 - 09:23
Компания Google назвала самые популярные видео года на YouTube в Украине. Об этом говорится в пресс-релизе компании. Отмечается, что самые популярные видео и музыкальные клипы 2017 года отобраны на основе количества и ...

Появилось видео сильного пожара в Москве на НПЗ

06.02.2019
В России на юго-восточной окраине ...

Путин приехал к Лукашенко в туфлях на огромных каблуках: видео

30.11.2017
Журналисты обратили внимание на несколько ...