В Макіївці знищено нафтобазу та пошкоджено залізницю

В окупованій Макіївці (місто північно-східніше Донецька) сильна пожежа на нафтобазі в Червоногвардійському районі по вулиці Антропова. Про це повідомляють місцеві жителі та блогер і український патріот з Донецька «Necro Mancer». Останній впевнений, що це справа Збройних сил України: «Да, це ми».

Тим часом, так зване міністерство надзвичайних ситуацій квазіутворення ДНР вже встигло розповісти подробиці. Повідомлення про пожежу вони отримали в 4:06. На місці виявлено горіння двох залізничних цистерн та трьох стаціонарних резервуарів з пальним – це багато. Вказана причина: «Влучання вибухонебезпечного предмета».

Станом на 7:17 (8:17 по тамошньому москвському часу) тривало гасіння пожежі силами двадцяти одиниць техніки та 84 вогнеборців, а також пожежного потягу з Ясиноватої та мотопомпи з Макіївки.

На оприлюднених окупантами фотографіях видно також «розірваний» рельс.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео падения в море истребителя ВВС Италии

24.09.2017 - 21:39
В Италии зрители авиашоу стали свидетелями трагического падения в море истребителя Военно-воздушных сил. 36-летний пилот самолета Eurofighter Typhoon делал один из элементов летной программы, когда вдруг стал падать. Так и ...

Говорухин заявил, что слово «россияне» звучит отвратительно: видео

17.11.2016
Недавно президент России Путин предложил ...

Видео Пургина с алкашами стало новым хитом Интернета (видео)

16.08.2015
Последние дни украинский сегмент интернет-сообщества ...