В Ясинуватій пролунав потужний вибух

Приблизно о 14:40 за київським часом мешканці окупованого містечка Ясинувата (північніше Донецька) почули потужний вибух, природа якого поки що незрозуміла. Вірогідно, на його місці піднявся чорний дим, дивись фотографії.

Про це, зокрема, повідомив блогер і український патріот з Донецька «Necro Mancer». В під’їзді одного з будинків вилетіло вікно на міжповерховому майданчику.

Також він звернув увагу на заяву так званого СЦКК квазіутворення ЛНР, в якому стверджується, що начебто мали місце прильоти високоточних снарядів від реактивних систем залпового вогню типу HIMARS по селищам Біле та Біле-1 Лутугінського району Луганської області.

Раніше ми вже писали, що «бавовна» завітала й до сусідньої Юр’ївки. Однак результати досі невідомі. Окупанти традиційно брешуть, що постраждала виключна цивільна інфраструктура.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Котенок в приюте, пританцовывая, просит, чтобы его забрали (видео)

26.03.2016 - 15:17
Котенок из приюта так захотел, чтобы его забрали, что стал пританцовывать и подпрыгивать. Желание понятно — понравиться. Приют – это не дом. Как бы там хорошо не кормили, было тепло и чисто, ...

Сутки из жизни Винницы уложили в 12 минут: уникальное видео

28.02.2017
Сотрудник Департамента информационных технологий Винницкого ...