В іранському дроні Mohajer-6 знайшли українську запчастину

У Головному управлінні розвідки МО України повідомили, що у збитому українськими зенітниками іранському дроні вони знайшли комплектуючі іноземного походження, зокрема українського. Про це повідомляє Військове телебачення України.

Співробітники військової розвідки виявили деталі, промарковані державною мовою Ірану — фарсі, що безперечно засвідчило іранське походження безпілотника.

«Цікавим виявилося й те, яким чином країна, яка перебуває вже десятки років під санкціями, змогла налагодити виробництво таких літальних апаратів. Ми порівняли цей безпілотник з іншими безпілотниками цієї компанії і з’ясували, що дрон містить на 3/4 комплектуючі зі США, є також комплектуючі з Японії. , Китаю, Швеції, Австрії та навіть один компонент українського виробництва», — повідомили у ГУР.

Докази причетності інших країн до постачання зброї та її комплектуючих Ірану і відповідно до країни-агресора Росії будуть передані міжнародним організаціям з метою накладання на них економічних санкцій.

Раніше повідомлялося, що 23 вересня у районі Одеси вдалося захопити перший трофейний іранський дрон Mohajer-6 (Мохаджер-6), призначений для проведення розвідки, спостереження, рекогносцювання та вогневої поразки.

Тоді з’явилося відео, як його буксують катером. Очевидно, БПЛА придушили за допомогою електромагнітних хвиль і він упав у море.

Зараз Україна вимагає у влади Ірану негайно припинити посавки дронів Росії.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Распускание розы. Замедленная видеосъемка

07.11.2015 - 20:04
А Вы видели как распускается роза? Предлагаем посмотреть замедленную видео-съемку этого захватывающего процесса. ...

Depeche Mode запустили клип в стиле «Города грехов»: видео

10.02.2017
Исключительно в черно-белых тонах снят ...