В Європарламенті зібрали підписи за позбавлення Угорщини права голосу

Фінський представник у Європарламенті, Петрі Сарвамаа, успішно отримав 120 підписів євродепутатів для підтримки його петиції, спрямованої на позбавлення Угорщини права голосу у Раді Євросоюзу. Сам депутат оголосив про це 12 січня через соціальну мережу X.

«Ми на крок ближче до того, щоб позбавити Орбана права голосу… Далі було б вкрай важливо якнайшвидше оцінити остаточну загальну підтримку ідеї петиції на пленарному засіданні», — зазначив він.

Сарвамаа висловив сподівання, що його ініціативу розглянуть на пленарному засіданні, а також підкреслив, що це призведе до позбавлення Угорщини права голосу в Європарламенті. 

Євродепутат вважає, що його пропозиції можуть ввійти в резолюцію Європарламенту щодо Угорщини, голосування над якою відбудеться наступного тижня.

Зазначимо, що петиція виникла у зв’язку з серією ультиматумів Угорщини щодо виділення 50 мільярдів євро для України. Спочатку Орбан наклав на це рішення вето. А тепер Угорщина пропонує надавати Україні 12,5 мільярда євро щорічно у вигляді грантів і кредитів, але лише за умови щорічного перегляду фінансування. Тобто він хоче щороку шантажувати Європу одним й тим самим питанням.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мосийчук набил Каплина перед заседанием суда по иску НАБУ к Ляшко: видео

18.07.2017 - 14:22
Каникулярный отдых Верховной Рады некоторые нардепы воспринимают как возможность проявить себя «на полях». Хотя на самом деле официально эта неделя у депутатов еще рабочая — типа работа в округах. То ...

В Apple создали робота для утилизации iPhone (видео)

30.03.2016
Процесс полной разборки iPhone занимает ...

Мосийчук и Лещенко подрались на телеканале NewsOne: видео

11.08.2018
Как известно в Радикальной партии ...