В Данії на статуї Русалоньки намалювали прапор Росії

У столиці Данії Копенгагені невідомі зіпсували статую Русалоньки, одну з найвідоміших визначних пам’яток країни.

На скелю, на якій сидить статуя героїні з казки Ганса Крістіана Андерсена, у ніч на 2 березня нанесли російський триколор, повідомляють місцеві ЗМІ.

Поліція Копенгагена заявила, що побувала на місці події і зафіксувала «випадок вандалізму». Хто стоїть за інцидентом, поки невідомо. Розпочато розслідування. Акт вандалізму розцінений як знак підтримки РФ у війні проти України.

Данія дуже потужно допомагає Україні в війні проти РФ. Наприклад, зараз планує передати Україні танки Leopard 1A5. 

Списані данські танки Leopard 1A5 очистять від пилу, підготують та відправлять на поле бою в Україні. Вони були продані в 2010 році компанії FFG у Фленсбурзі, Німеччина. Але й досі перебувають у Данії.

Нагадаємо також, що Данія відправить в Україну самохідні артилерійські установки Caesar французького виробництва. Про це 19 січня заявив міністр оборони Якоб Еллеманн-Єнсен після зустрічі в Раді з питань зовнішньої політики.

«Це дуже велика і значна допомога. Ми були в постійному контакті з українцями щодо артилерії Caesar, і я радий, що тепер ми отримали широку підтримку данського парламенту, щоб передати її на боротьбу за свободу України», — заявив міністр.

Уряд вирішив передати всі 19 гаубиць Caesar, замовлені у Франції. За словами міністра оборони, це рішення підтримала вся Рада зовнішньої політики.

Данське оборонне відомство придбало 15 артилерійських систем, які були передані у 2020 році, а також ще чотири, постачання яких заплановане на 2023 рік. Тобто нам віддають практично всі свої «Цезарі»!


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Началась неделя прощания с кремированным Фиделем Кастро: видео

29.11.2016 - 00:27
На Кубе уже несколько часов продолжается масштабная церемония прощания со скончавшимся Фиделем Кастро — революционером и героем для одних кубинцев и ненавистным диктатором для других. Как бы там ни было, ...

Как делают тротуары и бордюры в Европе (видео)

13.11.2015
Хотим, познакомит Вас со способом ...

Зеленский и Кошевой сыграли протрезвевших главарей ЛДНР: видео

02.04.2017
В Сети набирает популярность миниатюра ...