Київський завод підіймально-транспортного обладнання створив новий унікальний грейферний кран для сміттєспалювального заводу «Енергія»

Сміттєспалювальний завод «Енергія», розташований у м. Києві, отримав новий автоматизований мостовий грейферний кран, виготовлений на Київському заводі підіймально-транспортного обладнання за активної участі компанії «Шнейдер Електрик Україна». Завдяки електрообладнанню та автоматиці знаменитого світового бренду Schneider Electric забезпечено надійне функціонування крана, здійснена автоматизація управління грейфером на основі концепції EcoStruxure.

Варто пояснити, що EcoStruxure – це високотехнологічна платформа Schneider Electric, яка забезпечує повну сумісність різних компонентів і рівнів системи автоматизації. КЗПТО займає лідируючі позиції в Україні за кількістю та якістю вироблених вантажопідіймальних кранів, виготовляє найнадійніше і найбезпечніше кранове обладнання, реалізує сучасні технологічні рішення в своїй галузі.

Компанія «Шнейдер Електрик» має багаторічний плідний досвід по впровадженню унікальних інноваційних рішень у різні галузі промисловості, тому співпраця з Київським заводом ПТО, котрий є флагманом вітчизняного кранобудування, в цьому проекті стало вельми успішною, в першу чергу, звичайно ж, для кінцевого замовника.

Встановлені системи управління Schneider Electric забезпечують абсолютно безпечну, надійну і плавну роботу всіх кранових механізмів, завдяки чому виключаються підвищені навантаження на окремі компоненти крана, істотно збільшується його довговічність, підвищується зручність управління краном і значно скорочуються енерговитрати.

Система управління, створена на основі логічного контролера серії Modicon M241 із застосуванням спеціалізованої бібліотеки «грейферний автомат», дозволяє в напівавтоматичному режимі успішно виконувати всі операції в ході виконання підйомно-транспортних робіт. При цьому оператор-кранівник управляє грейферним краном, використовуючи тільки один джойстик.

Навантаження на приводи підйому та переміщення розподіляється автоматично, що в значній мірі спрощує та прискорює робочий процес. Також на крані встановлені перетворювачі частоти Altivar ATV930 із модулем рекуперації, які мінімізують використання електроенергії на підприємстві. Комфортне крісло-пульт кранівника оснащене інноваційним людино-машинним інтерфейсом Harmony.

«Практично всі найбільші OEM-виробники вважають за краще використовувати обладнання Schneider Electric у своїх проектах. Спільно з КЗПТО ми забезпечили безпечну і безперебійну роботу грейферного мостового крана при відборі і переміщенні золошлакової суміші. Після успішно проведених тестових випробувань, новий кран пройшов необхідну обкатку і був введений в експлуатацію точно в запланований термін» — коментує Директор департаменту «Промисловість» компанії «Шнейдер Електрик Україна» Павло Пилипенко.

«Завдяки нашим багаторічним партнерським відносинам, ми маємо можливість оснащувати наші вантажопідйомні крани сучасним унікальним електрообладнанням і автоматикою. Технології та послуги на базі найсучаснішого обладнання Schneider Electric дозволяють українським підприємствам підвищувати ступінь автоматизації підіймально-транспортних операцій і максимально ефективно управляти крановою технікою» — підкреслив генеральний директор Київського заводу ПТО Олексій Севастьянов.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Уничтожение танка боевиков на Донбассе сняли с беспилотника: видео

24.10.2017 - 22:15
Периодически с Донбасса приходят сообщения о том, что у российско-террористических формирований подбит то танк, то БМП. Сегодня на странице в Фейсбук волонтерского фонда «Возвратись живым» опубликовано видео с беспилотника, на ...

«Мастерица парковки» попала в «аномальную» зону (видео)

06.11.2015
«Подвезла подругу» — так называется ...

Как российские дипломаты пытались выкрасть экипаж «Норда»: видео

08.04.2018
Накануне вечером российские дипломаты предприняли ...

Ведущий BBC потрогал женщину за грудь в эфире: видео

17.05.2017
Курьезная история произошла с журналистом BBC ...