Український захисник взяв в полон шістьох окупантів
Один боєць четвертого батальйону оперативного призначення 4-ої бригади ОП «РУБІЖ» Національної гвардії України Денис Мельничук (позивний Мел) взяв в полон одразу шістьох російських окупантів.
Про це сьогодні на своїх офіційних медіаресурсах повідомили пресслужби бригади та НГУ, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з інтерв’ю з Мелом і полоненими та кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.
Досить велика штурмова група окупантів прорвалася в наш ближній тил. Наші захисники накрили їх щільним вогнем і були впевнені, що з ними покінчено…
Однак через три доби здивований Мел зрозумів, що живі інтервенти ховаються в норі. Самотужки Мел закидував їх гранатами, доки вони не вирішили здатися. При цьому загарбники особливо не відстрілювалися, а до цього всі три дні сиділи по можливості тихо, голодні і без води…
Подпишитесь на новости
























