Український снайпер трьома пострілами ліквідував двох окупантів

Снайпер підрозділу спеціального призначення «Омега» Національної гвардії України трьома пострілами ліквідував двох російських окупантів. Про це пресслужба НГУ сьогодні вечором повідомила на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео.

Коментар до ролика, знятого через тепловізорний приціл снайперської гвинтівки, доволі аморфний: «Із настанням сутінків снайпери підрозділів спецпризначення Нацгвардії виходять на полювання. Дуже швидка і точна робота одного з них минулої ночі».

Але саме відео красномовне. Снайпер ловить в приціл інтервента (біла пляма), який переміщувався між деревами, але на свою біду зупинився на пару секунд – влучний постріл, і інтервент впав, як підкошений.

Далі до нього прибіг інший загарбник (ще одна біла плямка), але й він став жертвою снайпера «Омеги», який «поклав» його з другого пострілу.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Американцы показали возможности боевого гусеничного робота (видео)

09.01.2016 - 13:43
Новая боевая машина, именуемая Robotic Weapon Station Scorpion RS2, создана американской компанией Howe And Howe Technologies, которая прославилась созданием внедорожников для супернепрходимых мест. На официальном сайте фирмы, вероятно пока, отсутствует ...

Кошка показывает котенку, как пить воду (видео)

15.04.2016
Детей нужно не только родить, ...