Український снайпер трьома пострілами ліквідував двох окупантів

Снайпер підрозділу спеціального призначення «Омега» Національної гвардії України трьома пострілами ліквідував двох російських окупантів. Про це пресслужба НГУ сьогодні вечором повідомила на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео.

Коментар до ролика, знятого через тепловізорний приціл снайперської гвинтівки, доволі аморфний: «Із настанням сутінків снайпери підрозділів спецпризначення Нацгвардії виходять на полювання. Дуже швидка і точна робота одного з них минулої ночі».

Але саме відео красномовне. Снайпер ловить в приціл інтервента (біла пляма), який переміщувався між деревами, але на свою біду зупинився на пару секунд – влучний постріл, і інтервент впав, як підкошений.

Далі до нього прибіг інший загарбник (ще одна біла плямка), але й він став жертвою снайпера «Омеги», який «поклав» його з другого пострілу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На детском Евровидении победила Мариам Мамадашвили, украинка София Роль в призеры не попала. Видео

21.11.2016 - 00:24
Украинка София Роль заняла 14 место на завершившимся на Мальте детском Евровидении. Наше 14-летнее юное дарование исполнило песню «Планета жаждет любви» (Planet craves for love). Первенствовала же в конкурсе солнышко ...

У границы Украины замечено много российских танков: видео

03.04.2018
Известный проукраинский блогер «IgorGirkin», который отслеживает ...