Українські партизани захопили в полон двох військових РФ

В окупованій Василівці (вірогідно, Запорізька область) українські партизани захопили в полон двох російських окупантів. Принаймні, про це на оприлюдненому Телеграм-каналом «Донбас Оперативний» відео розповідає чоловік зі зброєю в балаклаві. Самі інтервенти сидять зі зв’язаними руками та замотаними очима.

Не зовсім зрозуміло, для чого партизанам полонені. Але Василівка розташована в семи кілометрах від вільної території, до того ж фактично на березі Каховського водосховища. Можлива доставка на «велику землю»?

В свою чергу, Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» показав відео з трофейною модернізованою самохідною артилерійською установкою «2С19М2 Мста-СМ2», захопленою в Луганській області.

І це дуже цікавий прецедент. Адже такі «іграшки» на саму передову не їздять, а про значні просування Збройних сил України вперед на цій ділянці фронту вже давно не було чути.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Динамо в ЛЕ вырывает суперволевую победу у Партизана: видео голов

29.09.2017 - 00:26
Во втором туре Лиги Европы киевское «Динамо» в Белграде при пустых трибунах сумело продемонстрировать характер и не просто отыграться, проигрывая после первого тайма 0:2, но и вырвать победу! «Партизан» явно ...

Танк ДНР выпустил боекомплект по украинскому селу: видео

25.05.2018
В районе Старогнатовского плацдарма (между ...