Українські фігуристи здобули одну ліцензію на Олімпіаду-2026

Український фігурист Кирило Марсак виборов для країни єдину ліцензію на Зимові Олімпійські ігри-2026 у Мілані та Кортіні в чоловічому одиночному катанні.

21-річний спортсмен здобув право виступу за результатами кваліфікаційного турніру в Пекіні. Після шостого місця в короткій програмі (72,33 бала) він показав четвертий результат у довільній (145,24), набравши загалом 217,57 бала. Це дозволило йому увійти в п’ятірку лідерів і принести Україні путівку на Олімпіаду.

При цьому ліцензія не є персональною — поїде на Ігри він чи хтось інший, визначать ближче до їх старту.

Раніше на Олімпійські ігри не змогли кваліфікуватися Софія Голіченко і Артем Даренський в спортивних парах і Марія Пінчук і Микита Погорєлов в танцях на льоду.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Танцующие собаки породы Хаски

27.02.2016 - 14:20
На видео собаки породы Хаски, которые услышав музыку, начинают своеобразно, как-то по-китайски, танцевать. ...

Bellingcat опубликовал новое фото и видео Бука, из которого сбили боинг МН17

19.10.2017
Международная расследовательская группа Bellingcat выложила новое ...

Опубликовано видео с поющей Death Metal Гретой Тунберг

30.09.2019
За четыре дня видео выступления ...

Под Администрацией президента подожгли шины: видео

19.11.2017
Возле здания Администрации президента Украины ...