Українські бійці з ПЗРК збили два російські літаки

Сьогодні на Запорізькому напрямку бійці Національної гвардії України знищили два штурмовики «Су-25» («Грак») російських окупантів. Про це пресслужба НГУ повідомила ввечері на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

«Су-25» працювали в парі і обидва стали цілями для переносних зенітно-ракетних комплексів. Перший «Грак» був одразу знищений влучним пострілом, але його пілот встиг катапультуватися над окупованою територією.

Другий літак після влучання зміг дотягнути до аеродрому в окупованому Мелітополі, але посадка була явно аварійною. Очевидно, саме тоді місцеві жителі чули там потужні вибухи і бачили клуби чорного диму, про що писали раніше. Швидше за все, це означає, що і другий «Су-25» саме знищений.

До речі, другий «Су-25» був збити бійцем з псевднімом «Запорізьки месник», для якого це вже сьомий знищений літак загарбників.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Израильтяне сделали танк «прозрачным»

02.07.2016 - 15:30
Израильская компания Elbit Systems анонсировала выпуск шлемов дополненной реальности для экипажей бронетехники Узкие смотровые щели бронетехники вскоре будут восприниматься как пережиток прошлого. Вчера израильская компания Elbit Systems объявила о том, что ...

На Филиппинах началось извержение вулкана Майон: фото, видео

23.01.2018
На юге острова Лусон, расположенного ...