Українські бійці з ПЗРК збили два російські літаки

Сьогодні на Запорізькому напрямку бійці Національної гвардії України знищили два штурмовики «Су-25» («Грак») російських окупантів. Про це пресслужба НГУ повідомила ввечері на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

«Су-25» працювали в парі і обидва стали цілями для переносних зенітно-ракетних комплексів. Перший «Грак» був одразу знищений влучним пострілом, але його пілот встиг катапультуватися над окупованою територією.

Другий літак після влучання зміг дотягнути до аеродрому в окупованому Мелітополі, але посадка була явно аварійною. Очевидно, саме тоді місцеві жителі чули там потужні вибухи і бачили клуби чорного диму, про що писали раніше. Швидше за все, це означає, що і другий «Су-25» саме знищений.

До речі, другий «Су-25» був збити бійцем з псевднімом «Запорізьки месник», для якого це вже сьомий знищений літак загарбників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Крещатике прошла масштабная репетиция военного парада: видео

21.08.2018 - 00:28
В Киеве продолжаются репетиции парада ко Дню Независимости Украины. Отрабатываются как элементы прохождения колонн военнослужащих, так и прохождение военной техники. Кроме того, над столицей пролетели боевые самолеты. Как известно, в ...

Простая прическа для девочек на каждый день (видео)

11.10.2015
Любой девушке хочется быть единственной ...

Появилось видео сильного пожара в Москве на НПЗ

06.02.2019
В России на юго-восточной окраине ...