Україні гарантували вже 52 танки Leopard 2

Влада Фінляндія оголосила про передачу 13 пакета військової допомоги Україні. До нього вперше увійдуть танки — три бойові машини Leopard 2. Про це повідомляє Міноборони Фінляндії у четвер, 23 лютого.

У свою чергу міністр оборони Фінляндії Мікко Савола заявив, що бронетехніки буде відправлено ще більше, і країна й надалі братиме участь у співпраці з танками Leopard.

Таким чином, на сьогодні ми маємо офіційне підтвердження на постачання Україні вже 52 танків Leopard 2. По 14 танків цього типу гарантували Німеччина і Польща, 8 — Норвегія, 6 — Іспанія, 4 — Канада, по 3 — Фінляндія і Португалія.

Нагадаємо, всього спочатку нам обіцяли два батальони таких танків, тобто десь 110-120 машин.

Leopard 2 — основний бойовий танк, створений німецьким підприємством Краус-Мафай. Leopard 2 став наступником успішної розробки тієї ж фірми — основного бойового танку Leopard 1. Виробництво Leopard 2 розпочалось у 1979 році. Взятий на озброєння збройних сил Австрії, Канади, Чилі, Данії, Фінляндії, Німеччини, Греції, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії, Сінгапуру, Швейцарії, Швеції, Іспанії та Туреччини.

Потім танкова коаліція заявила, що Україна також отримає і старіші танки Leopard 1.

За даними Business Insider, загалом уряд Німеччини дав зелене світло на експорт в Україну 187 танків Leopard 1. 99 з них належать компанії FFG у Фленсбурзі, яка свого часу купила данський запас знятого з експлуатації Leopard 1.

Раніше видання Handelsblatt із посиланням на власні джерела повідомило, що Україна може отримати до 160 основних бойових танків Leopard 1 із промислових запасів Німеччини.

 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Журналисты посетили тусовку украинских патриотов в Донецке: видео

26.12.2017 - 18:10
Журналисты российского телеканала «Дождь», посетив Донецк, побывали в баре, где собирается молодежь, а песни исполняются на украинском языке. Рассказывая о своей позиции, дончане уточняют, что мечтают уехать куда угодно, поскольку ...

«Республики» в огне. Фантастический пожар в Донецке: видео, фото

16.08.2017
Расположенный на западной прифронтовой околице ...