Україна вперше знищила ПТРК з Північної Кореї

Українські оператори дронів із групи Vitrolom вистежили і підбили протитанковий ракетний комплекс Bulsae-4 у Харківській області. Сталася подія наприкінці листопада. Це перший підтверджений удар по північнокорейській техніці, яку КНДР розгорнула на передовій російсько-української війни. Про це заявив аналітик видання Forbes Девід Акс.

«Вибух, помічений другим українським дроном, мабуть, спалив частину восьми протитанкових ракет, які Bulsae-4 перевозив у своїй верхній пусковій установці. Група Vitrolom заявила, що північнокорейська машина була виведена з ладу», — йдеться в повідомленні.

На додаток до невказаної кількості Bulsae-4, північнокорейці також відправили Росії десятки гаубиць M1989 і ракетних установок M1991.

Рекордні втрати перевищують можливості Кремля з набору, навчання і розгортання свіжих військ і створення або відновлення запасних бронемашин і позбавляють російські полки і бригади імпульсу, додає ЗМІ.

«Без тисяч північнокорейських солдатів і десятків гаубиць і пускових установок російські військові зусилля були б ще більш крихкими, ніж вони є тепер. От чого перший український удар по північнокорейській машині в Україні має таке значення. Щоб відбити подвійний наступ на Донбасі та Курщині, українцям доведеться не тільки продовжувати вимотувати російські сили, а й почати вимотувати північнокорейські сили», — підсумовує Акс.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Надежда Савченко попала в аварию

11.09.2016 - 11:23
К счастью, в ДТП никто не пострадал Автомобиль, в котором ночью в Киеве ехала Надежда Савченко, попал в ДТП. В машину нардепа врезался пьяный водитель. Парламентарий не пострадала. Как сообщает ...

ВСУ нанесли ракетный удар по терминалу ДАП: видео

18.09.2019
93-я бригада Вооруженных сил Украины ...