Україна перемогла Північну Македонію у відборі на Євро-2024

У Празі завершився матч групового етапу відбіркового турніру до Євро-2024 у рамках групи C, де зустрілися збірні України та Північної Македонії. Наші перемогли 2:0 у дуже запеклій боротьбі.

На 30-й хвилині зустрічі півзахисник номінальних господарів Георгій Судаков з передачі Олександра Зінченка зміг вразити ворота Північної Македонії, відкривши рахунок у матчі.

Наприкінці зустрічі, на 90+5-й хвилині Олександр Караваєв із передачі Романа Яремчука забив другий гол України у матчі, встановивши остаточний рахунок — 2:0.

Відзначимо впевнену гру нашого воротаря Трубіна, який декілька разів реально врятував.

Після шести матчів у України 10 очок і друге місце (перша Англія — 13 очок) в групі. Але вже сьогодні нас наздожене Італія в разі перемоги над Мальтою. І при цьому буде мати ще гру у запасі (з Англією). Таким чином при будь-яких розкладах все вирішуватиметься в останньому турі в очному протистоянні України і Італії, де нам, скоріше за все, треба буде перемога, а суперника влаштує і нічия.