Україна має план на випадок загибелі Зеленського, – «Politico»

Керівництво України має план дій на випадок можливої смерті президента Володимира Зеленського. Про це написало американське видання «Politico», назавши можливих замісників:  Руслан Стефанчук, Андрій Єрмак, Дмитро Кулеба, Олексій Резніков. Останніх трьох у ролі колективу керівників поруч з першим.

Матеріал виглядає досить дивно і несерйозно. Хоча б тому, що у списку замісників є кілька міністрів, але немає прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Зрозуміло, що загибель президента цілком ймовірна, тим паче, що Володимира Зеленського вже кілька разів намагалися ліквідувати. Але Конституція чітко визначає, що президентські обов’язки в разі чого виконує керівник Верховної Ради.

Так, Руслан Стефанчук – не самий популярний в Україні політик, але в цьому немає ніяких особливих проблем. Це зазначає й саме «Politico», вказавши, що Збройними силами України в любому випадку керуватиме Валерій Залужний.

При цьому ж саме «Politico» логічно пояснює, що українське суспільство – абсолютно демократичне. Тому вибуття тих чи інших персон не може відчутно змінити внутрішні розклади.

Більше сумнівів стосовно реакції на можливе вбивство  Зеленського у «Politico» викликає реакція союзників. Однак і тут видання звучить непереконливо. Адже існує велика вірогідність того, що після своєї можливої загибелі Володимир Зеленський стане світовим прапором боротьби з імперським фашизмом. 

І процедурна деталь – у всіх країнах завжди є плани дій на випадок наглої смерті своїх керівників. В цьому немає нічого екстраординарного.

Бажаємо Володимиру Зеленському, його команді, українцям і всім людям доброї волі довгих років життя і перемоги!


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лось раскурочил джип Вячеслава Узелкова: фото, видео

03.05.2017 - 13:34
На Гостомельской трассе под Киевом 27 апреля в довольно необычное ДТП попал бывший спортсмен, а ныне шоумен Вячеслав Узелков (украинский боксёр-профессионал, выступающий в полутяжёлой весовой категории. Последний поединок провел три ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

19.01.2019
Иду с работы. Вспомнил, что ...

Зеленский во второй раз обратился к украинцам: видео

24.11.2017
Лидер Квартала 95 Владимир Зеленский ...