Україна готує контрнаступ у наступні тижні, – Блінкен

Держсекретар США Ентоні Блінкен дав інтерв’ю Fox News, в якому серед іншого зупинився на очікуваннях від українського контрнаступу.

По-перше, він вважає, що українські військові спробують суттєво відкинути росіян вже в найближчі тижні. Від успіху буде залежати й то, наскільки коротким буде шлях до повернення миру.

Голова зовнішньополітичного відомства США висловився, що це будуть переговори, але вони повинні призвести до відновлення суверенітету і територіальної цілісності України. На цю умову він також вказав, відповідаючи на запитання стосовно можливого впливу Китаю на мирний процес.

Блінкен зауважив, що в Україні Росія вже зазнала поразки в тому сенсі, що не змогла досягти своєї початкової мети: стерти Україну з мапи, включити її до складу Росії, ліквідувати її існування як незалежної держави. 

«Ми знаємо, що українці планують контрнаступ у найближчі тижні. Подивимося, що з цього (з контрнаступу. – Ред.) вийде. Зрештою, успіх на полі бою – це найкращий і, мабуть, найшвидший шлях до переговорів, які призведуть до справедливого і тривалого миру», – сказав Держсекретар США.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице раскрыли секрет выкопанного на Иерусалимке старого сейфа: видео

22.08.2017 - 13:30
Около суток музейники поддерживали интригу среди винничан по поводу содержимого найденного в траншее «немецкого» сейфа. Вскрытие показало, что внутри находились документы, часть из которых была напечатана на русском языке. Даже ...

Вратарь забил гол со своей половины поля

09.12.2015
На 66-й минуте вратарь норвежского ...